Garmin Saatim Kitlendi

Saatimi sabah sarjdan çıkardığımda bu haldeydi. Ne kapanıyor ne açılıyor. Daha önce başına gelen oldu mu acaba ?

Sol en üstteki Light düğmesine saat kapanana kadar basın. Kapandıktan sonra aynı tuşa basarak saati açın. Başıma gelmedi ama ilk deneyeceğim yöntem bu olurdu.

2 Beğeni

bunu denemiştim. Az önce tekrardan denedim. Yaklaşık olarak 30-45 saniye uzun şekilde umutsuz bir şekilde basarak bekledim. işe yaradı

4 Beğeni

soft reset yada hard reset yapmaniz gerekebilir.Youtube da videolari vardi.
Bu yaz benimde basima kosu sirasinda geldi.Saatin garantisi devam ettigi icin baytekin e goturdum.5 dk icinde saati resetleyip vermislerdi.

2 Beğeni

bence güncelleme durumu söz konusu Suuntoda benzer durum yaşadım, aşağı yönde bir ok mevcuttu web üzerinden ya da garmin connect üzerinden sürümü güncellemeyi deneyebilirsiniz

1 Beğeni

birkaç ay önce benim de kilitlendi. vivoactive 3.

baytekin servis’e gönderdim, dışarıdan işlem ile yapılamadı. su geçirmezlik özelliği için içini açamayacaklarını söylediler. garantisi yoktu, yurt dışından gelmeydi.

Ama arızalı saati verip yeni bir saat almak istersem indirimli alabileceğimi söylediler.

indirim oranı günün dolar kuruna göre hesaplanıyor.

1 Beğeni

Benim de başıma geldi yaz aylarından birinde bisiklet için rota baktığım esnada. Saat uzunca süre o ekranda kaldı ta ki soft reset hard reset atana kadar. Saatteki veriler sıfırlandı ama tekrar eski haline döndü

1 Beğeni