Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail 2022

Merhaba Fatih Bey,
Haklısınız. Parkuru hızlı koşan ve başarıyla bitiren arkadaşlar zaten düzenli antrenman yapan ve hazır olan arkadaşlar. Hepsini gönülden tebrik ederim. Ben ise o disiplinde antrenman yapmayı başaramamış biri olarak bitirebilmeyi gerçekten başarı sayıyorum :slight_smile:
Önceki paylaşımımda da belirtmiştim ki; devam etmeme engel bir durumla karşılaşmadım ve devam edebildim. Ama işin şakası yok. Sağlıklı ilerlerken devam etme kararlılığını göstermenin yanında, sorun olduğu zaman durmayı bilmek de en büyük başarıdır diye düşünüyorum. Herkesin vücudunu dinlemesi ve iyi tanıması gerekiyor.
Okuyanlar için naçizane uyarım da şu olsun; akşamüstü ve gece saatlerinde normal antrenman kıyafetleri ile koşmakta hiçbir sakınca yok ancak güneş doğunca mutlaka uzun tayt veya güneş kremi şart. Aksi takdirde bacaklarınız soyulur :slight_smile:

Herkese sağlıklı günler,
İyi dilekleriniz için ise ayrıca tekrar tekrar teşekkürler.

2 Beğeni

Herkese merhabalar,

3 hafta önce soluk soluğa takip ettiğimiz yarışın raporu olmazsa olmazdı. Bu sefer raporumuzu, 19 saat altı koşan, tarih yazan 4 kişiden biri, sevgili Mehmet Döner 'e teslim ettik. Merak ettikleriniz burada :point_down:

Keyifli okumalar.
Team Run.BO adına,

9 Beğeni