Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail 2019

31 Ağustos 2019 Cumartesi günü Tuz Gölü’nde düzenlenen yarışa ait bir rapor yazmak için bilgisayarın başına geçtim ama günün sonunda “Yarış Raporu” yerine “Yarış Hatıratı” yazmış olabilirim. Yine de okumak isteyenler olursa, memnuniyet duyarım. Saygılarımla.

O gün Tuz Gölü’de bir kez daha huzur dolu bir sabaha uyanmıştım. Yaz mevsiminde gündüzleri aşırı sıcak olan bu coğrafya, sabahları ise serin bir esintiyle insanı mest eder. Şehrin gürültülü atmosferinin tam tersine; sessiz ve sakindir. Bu anlarda insanın içini huzur kaplar. Sanırım doğada kamp kurup, açık havada uyanmış olmanın en güzel yanı da bu olsa gerek.

14 Beğeni

Tebrik ederim seneye koşmayı düşünüyorum yazınızdaki bilgiler çok önemli teşekkürler.

1 Beğeni

Teşekkür ederim… Umarım faydalı olabilecek bir şeyler paylaşabilmişimdir… Bu yarışın bir yol yarışıyla benzerliği çok yüksek ama yine de dayanıklılığınızı test etmek üzerine kurulu bir yarış. Söz konusu sıcağa karşı dayanıklılığımızı test etmek olunca da sanırım bu yarışın ülkemizde başka bir benzeri yok. Kesinlikle burada koşmanızı ve çok farklı olan atmosferini yaşamanızı tavsiye ederim.

1 Beğeni

@SedatKurtulus gerek YouTube’da hazırladığın videolardan gerekse yazılı paylaşımlarından dolayı seni tebrik ediyorum. Paylaşımlarının devamını bekliyorum. Tebrikler.

3 Beğeni

@hsn41 Çok teşekkür ederim… Dilerim, ilginizi haketmeye devam edebilirim. Sağolun.

1 Beğeni

Buda benim yarış raporum sadece yarış kısmını okumak isteyenler yazının ortasında Runfire salt lake 2019 kısmından başlayabilirler
herkese selamlar

8 Beğeni

@mrc Eline sağlık Meriç, güzel bir yazı olmuş, keyifle okudum. Daha birçok yarış raporu paylaşman dileğiyle… Ayrıca tekrar tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

Çok sağol Sedat Abi ,hep birlikte

1 Beğeni