Garmin Instinct 2x Modeli

Selamlar,
Yeni denk geldiğim bir saatten bahsetmek istiyorum. Garmin 2023 Nisan ayında çıkarmış olsa da benim yeni haberim oldu. Halihazırda Instinct 2 modeli outdoor severler için bir modeldi. 2x modeli ile birlikte Fenix 7 serisinden alışkın olduğumuz el feneri özelliği eklenmiş. Koşu serverleri ilgilendiren kısımda ise, Fenix 7 serisindeki tüm özelliklerin olduğunu görüyorum. Sadece yerleşik haritalar yok. Ama rota takibi elbette mevcut. Tabi ki en büyük fark ekranın renkli olmaması.
Bence bu saati cazip kılan en büyük özelliği fiyatı. Fenix 7x’in yarı fiyatına. Yurtdışından alma imkanına sahipseniz, Türkiye’den alınacak Fenix 7x’in dörtte bir fiyatına denk geliyor.

Siz ne düşünürdünüz ? Bu saati tercih eder miydiniz ?

• Evet
  • Hayır
0 oylayan

Soldaki 2x, sağdaki 2 modeli

3 Beğeni

Sağa sola kolu çarpanlar için (bende bu gruptanım) ideal.Kaba, büyük ekran; uykuda en hafif saati de takamıyorum.Bu 67 grammış.

Askeri dayanıklık varmış…350 dolar civarı. Türkiyede modelde ekran boyutuna göre 20.000-17.500 TL.
Batarya süresi güzel.Dual band gps özelliği olsaydı ve 250 dolara olsa alırdım.Büyük saat bakan bir arkadaş vardı forumda.

2 Beğeni

Dual-frequency / Multi-Band Gps özelliği var. 250 dolara düşmesi için biraz beklemek gerek.

3 Beğeni

Hafizasi az ve stryd gibi data field yukleyemiyorsunuz. Muzik ve yerlesik harita aramayanlar icin guzel bir saat.

3 Beğeni

Konusu geçmişken “sıcak fırsat” başlığına değil bu başlığa yazıyım:

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Garmin Instinct 2S - Camo Edition https://amzn.eu/d/2Hz7Qer

Pazartesi teslim demekte.11600TL.12 taksit.
2S MODELİ, FARKLI…

Ama Instincts 2x DEĞİL (öyle ssnmıştım), baya fark var.