Garmin FR 735 XT almaya değer mi?

Selamlar arkadaşlar, antrenman amaçlı kullanımda FR 735 xt öneriliyor daha çok. Ancak günlük akıllı saat ve müzik modu için vivoactive 3m ve FR 245 tavsiye ediliyor, düşük ve orta bütçe için. Ultra koşan birisi değilim. Daha çok bisiklet, düz parkurda koşular ve yüzme amaçlı kullanmayı planlıyorum.

245 -> 1750 TL
735 xt - > 1350 TL
vivoactive 3m -> 1350 TL

Mantığım 735 xt’den yana ancak, tüketim çılgınlığı, son teknolojileri kullanması gibi yorumlar 245 veya vivactive’i cazip kılıyor. Şu soruyu da soruyorum kendime. Bisiklet veya koşuya çıktığımda telefonumu yanıma alıyorum sürekli. Müzik olayını genelde telefondan hallediyorum ama !

1 Beğeni

Fr 735 xt’yi 3 yıla yakın kullandım. Genel olarak saatten memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ancak saati bir kez garantiden değiştirmek zorunda kaldım. Daha sonra sürekli bir arıza olarak ortaya çıkmasa rota ekranında saat takılıp kalabiliyor. Ben saati sattıktan sonra da benzer bir arıza çıkardı, yeniden değişimi yapıldı. Ama hangi şartlarda ve nasıl yapıldı bilmiyorum. Satın almadan önce bu tarz sorunlarını incelemeniz faydalı olacaktır

1 Beğeni

735 ile ilgili https://support.garmin.com/en-US/?faq=JjCtCviC3t6Y0kub8r8ca9 sayfasında ekranla ilgili durum varsa tamir/değiştirme talep edin diyor. Anladığım Garmin fr 735 xt’de kronik sorunlar olabilir.

Teşekkürler, peki bu fiyat bandında farklı bir öneriniz var mı?

1 Beğeni

Birkaç ay önce 1300tl polar Ignite almıştım.Batarya dayanma süresi, egzersizde sürekli ekran açık kalsın modu olsa da ekranın açık halde pili tüketme hızlanması, gps hassasiyeti hoşuma gitmedi.O bandda neyi tavsiye edersiniz demişsin, bunu tavsiye etmem.

6 ay kadar önce 245 ile 735 xt arasında kalmıştım, kullanım hedefim haftada 2-3 koşu veya bisiklet sürüşlerimi kayıt altına alıp kendimi motive etmekti. Etkinliklerin tamamında telefon taşıdığım için 735 Xt’yi tercih etttim. Gayet memnunun, telefon bildirim vb özelliklerini sadece etkinlik sırasında kullanıyorum, bu şekilde pili -1-2 hafta dayanıyor. Şimdilik mutluyuz

1 Beğeni