Garmin fr 235 vs 245

Merhaba koşu severler. Sadece bisiklet ve koşu yapıyorum. Garmin 235-245 arasında kararsız kaldım. Bir ara triatlon saati olarak 745xt ve fenix3 araştırdım ancak yüzme yapmayacağım için bu modellerden vazgeçtim.
Kullanım tecrübesi olan arkadaşlar yazabilir mi ? Suunto tekliflerine de açığım ancak garmin görseli daha iyi geldi bana.
Teşekkürler keyifli sporlar

1 Beğeni

Merhaba, 245 kullanıcısıyım, bisiklet ve koşuda kullanıyorum, music versiyonunu tavsiye ederim, telefon taşımadan müzik dinlemek özellikle koşuda büyük konfor, GPS ölçümleri başarılı, GPS yakalaması çok hızlı, kaybolursan geri git özelliği veya rota takibi özelliği başarılı, pil ömrü iyi, 235 i kullanmadım ama aralarındaki farkı anlatan sitelerden inceleyebilirsin. Ekran boyutu biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu, ekrana dokunmatik özelliği eklenebilirdi. Ben memnunum, tavsiye ederim.

Bilgilendirici bir açıklama olmuş. Garmin’in dokunmatik ekranı çok problemli. İyi ki eklememişler…
Saatinizi güle güle kullanın.

Hangi modelde dokunmatik ekranda bir sıkıntı yaşadınız? Son çıkan modellerde dokunmatik performansı gayet tatminkar.

Forerunner 630. Şu an Huawei saatim var. Dokunmatik ekranı gerçekten çok iyi… Eğer Garmin bu konuda kendini iyileştirmişse tekrar düşünebilirim.

vivoactive3’de dokunmatik ekran başarılı. 630’da var mıydı bilmiyorum ama aynı zamanda saatin kenarını da menüleri geçiş için parmağınızı aşağı yukarı kaydırarak kullanabiliyorsunuz.

Bu bağlantıdan iki saati karşılaştırabilirsiniz;

1 Beğeni