Garmin Forerunner 245/745/945 güncelleme

FR 245 serisine Daily Suggested Workouts özelliği geldi. Kutlu olsun. Kapanma olmasaydı iyiydi.

Quick Tips: Garmin Forerunner 245/745/945 New Feature Explainer - YouTube

6 Beğeni

Her üç model için de beta sürüm yayınlanmış, 945 ve 745 için ciddi sayılabilecek bir güncelleme. Forumlarda asıl sürümün de çok gecikmeyeceği söylenmiş.

1 Beğeni

Normalde FR 245’e üst seri cihazlarda bulunan, ne kadar süre ve ne kadar kaliteli uyuduğunu direkt saat üzerinden görebildiğin FirstBeat temelli yeni uyku analizi güncellemesi de gelecekti fakat Venu ve Vivoactive 4 kullanıcıları ortalığı ayağa kaldırınca sanıyorum vazgeçtiler. FR 245 halen en iyi fiyat/performans cihazı olma özelliğini koruyor bana göre.

2 Beğeni

Ayrıca Enduro modelindeki Ultra Run aktivite modu 745 ve 945’e gelmiş, Trail Run Vo2Max özelliği de hepsine gelmiş.

2 Beğeni

Bende fr 245 kullanıyorum saat bu son sürümü indirmeye başladı fakat 2 gündür indirme yarısında ve ilerlemiyor bu yüzden saati de açamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Burada bahsedilen güncelleme henüz beta aşamasında. Kurulması için saatinizi USB’den bilgisayara bağlamanız ve dosyaları saate kopyalamanız gerek. Saate indirmek henüz mümkün değil. Siz hangi versiyonu indiriyorsunuz bilmiyorum. Saatinizin sol üstteki “Light” düğmesini saat kapanana kadar basılı tutup sonra aynı düğmeyle açmayı deneyebilirsiniz.

Ozaman normal güncelleme yapmışta olabilir.

sorun saat 3 gündür güncelleme modunda yarisina geldi ama ilerlemiyor kapatma tuşundan kapattım tekrar açınca güncelleme modunda kalıyor ve ilerlemiyor. Güncellemeyi ben başlatmadım connect üzerinden otomatik yaptı diye düşünüyorum.

Sürekli bu şekilde mi duruyor?
Saati kapatıp bilgisayara USB kablosu ile bağlı şekilde saati açıp direk bilgisayardan dosya sistemine erişmeyi deneyebilirsiniz. Erişebilirseniz, direk beta yazılım dosyalarını atar ya da güncelleme dosyalarını silerseniz sonraki açılışta belki açılabilir.
Ya da Garmin Türkiye ile de görüşmekte fayda olabilir bu ekran bir şekilde geçilmiyorsa.

Saat normale döndü daha önce güncelleme bu kadar uzun sürmediği için farklı bir durum olabileceğini düşünmüştüm.