Garmin Fenix Saat Teması

Selamlar Arkadaşlar,

Uzun zamandır Garmin Fenix 6x Pro kullanıcısıyım. Geçtiğimiz hafta ise artık 7X Pro ya geçiş yaptım. Fakat ekte ilettiğim 6X de olan saat görünüm/tema nin adını bilemediğimden dolayı 7X’e indiremedim. APP’ ten tüm saat görünümlerini inceledim fakat bulamadım.

Bu temanın ismini ya da yeni saatime nasıl aktarabileceğim hakkında bilgisi olan var mıdır ?

2 Beğeni

Galiba kıyıda oturuyorsun :slightly_smiling_face:
Garmin connect ıq uygulaması veya saatte ismi yazmıyor,sanırım.

Şu model yakın, belli arka plan renk vs değişimi ile deneyebilirsin.
Not:Garmin connect iq’da GearMin yaz,yorumları oku,güncelleme sonrası sorun oldu vs denebilir,pil fazla tüketebilir vs

Garmin Connect IQ Store’dan bu uygulamaya göz atın Connect IQ Store | Free Watch Faces and Apps | Garmin

GearMin —buna ne dersin…Baya da benziyor…

İyiki Polar, suuntoda 3-5 az sayıda saat yüzü var.Garmin A versiyonundan b versiyonuna geçerken bazı ayarları adapte edebilir.

evet bunları kontrol ettim ama bu temayı hiç beğenemiyorum bir türlü :slight_smile:

1 Beğeni

Bence standart Garmin temalardan benzeri bulup editlemek daha (ücretsiz, stabil) uygun.Kolay gelsin.Belki tema taşıyan birileri vardır.

Emin misin dedim?Eminmiş.

Chatgbt:
Garmin Fenix 6 saatinizdeki saat yüzü adını bulmak için:

1. İstenilen saat yüzüne gidene kadar “Yukarı” veya “Aşağı” düğmesine basın.
  2. İstenilen saat yüzünde olduğunuzda, “Menü” düğmesine basılı tutun ve saat yüzü ayarları menüsünün göründüğünden emin olun.
  3. Saat yüzü ayarları menüsünde “Ayarlar” veya “Hakkında” gibi bir seçenek bulun.
  4. Bu seçeneğe gidin ve orada saat yüzü adının göründüğünü göreceksiniz.

Alternatif olarak, saatinizi akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect uygulamasıyla senkronize ettiyseniz, saat yüzünün adını uygulama içindeki cihaz ayarları altında bulabilirsiniz.

Chatgbt 2. cevap:

.....Özet....

Garmin Fenix saatinizdeki yüzlerin isimlerini öğrenmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Saat ekranında, “Ayarlar” veya “Settings” simgesine dokunun.
  2. Ayarlar menüsünde, “Saat Yüzü” veya “Watch Face” seçeneğini bulun ve seçin.
  3. Burada yüklenmiş saat yüzlerinin bir listesini göreceksiniz. İsimleri genellikle yanlarında yazılıdır. İlgilendiğiniz yüzün adını görmek için üzerine dokunun.

Bu adımlar Garmin Fenix saatinizin modeline ve yazılım sürümüne göre değişiklik gösterebilir, ancak genel olarak bu şekilde olmalıdır.

1 Beğeni

oo neler yapmışsın hocam, dediklerini deniyorum ama maalesef görünmüyor yine
detaylıca okudum ama maalesef

1 Beğeni

buldum bu arada :slight_smile: Fakat fenix 7 de bu tema kullanılmıyormuş. GearMin in ilk sürümüymüş bu

2 Beğeni