Garmin Fenix 5x yardım lütfen

Herkese merhaba… Garmin Fenix 5x’e topoğrafik haritalar yüklemiştim. Sitede güncelleme olunca eskilerini silip yenileri yüklerken 1 haritada bağlantı kesildi dedi. Sonrasında da saat döngüye girdi ve Logo’dan sonra loading map’ yarıda kesilip tekrar açılıyor. Garmin’in sitesindeki hard reset vs işe yaramadı. Sanıyorum 2. harita yüklenmesi yarıda kaldığı için dosyayı bozuk şekilde yüklemeye çalışıyor. İşin içinden çıkamadım. Bir çözüm rica ediyorum… Saygılar.

Harita dosyası eksik ve bozuk olduğu için hata verip yeniden başlıyor herhalde. Cihazı PC’ye bağlamayı denediniz mi? Belki harita yükleme moduna girmeden USB bellek moduna geçer de oradan bozuk haritaları silebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederim. Sistem döngüye girdiği için sürekli açılıp kapanıyor. Dolayısıyla saati USB ile bilgisayara bağladığınızda cihaz bulundu uyarısı verdiği anda saat reset olduğu için bozuk dosyaya ulaşıp silemiyorum.

Servis modundan USB moduna geçebilir mi diye baktım ama oradan da bilgisayara bağlanamıyor. Garmin Türkiye ile iletişime geçin derim. Muhtemelen harici harita yüklediğiniz için mırın kırın edebilirler ama en azından bildikleri bir sıfırlama ya da bilgisayara bağlantı yöntemi varsa yardımcı olabilirler.