Garmin Fenix 3 Hr kullananlar

Merhaba arkadaşlar,

Merhabalar garmin fenix 3 hr saatimi henüz satın aldım ama akşam bişey dikkatimi çekti saatin ışığını yakınca sanki sağ alt taraf diğer taraflara göre sönük kalıyor sizdede varmı böyle bir sorun var ise neden böyle hiç yakışmıyor garmine

10 gün önceki postunuzda “Merhabalar, Suunto spartan ultra saatinden satın aldım şu anda kullanmaktayım bir önceki saatim garmin fenix 3 hr modeli idi” yazmışsınız şimdi Fenix3 HR’ı henüz satın aldığınızı söylüyorsunuz ben bu işi anlayamadım açıkçası.

2 Beğeni

Aslında haklısın :slight_smile: ilk saatim garmin fenix 3 hr idi sonra sattım onu ama o anda sıkışmıştım o yüzden satmıştım isteyerek satmamıştım açıkçası çünkü çok memnundum sonradan elime para geçince suunto spartan ultra aldım ama yazılım tarafında baya eksik var bu kadar pahalı saatede kıyamadım açıkçası ve yanına bir tanede garmin fenix 3 hr aldım olay bu saatte sorun var ise iade edeceğim o yüzden başka saattede aynı olay varmı onu merak ediyorum. O yüzden yanlış anlama :slight_smile:

Anladım. Bana kalırsa bir sorun yok ekranda.

Garmin fenix 3 arkadaşımda var.Ekran aydınlatması suunto kadar parlak değil.Normal bir durum

Saatin arka plan ışığının bazı bölümlere homojen yayılmaması sorunu bu tip aydınlatmanın kenarlardan yapıldığı aletlerin ortak sorunu. Benimkinde de sağ alt bölümde diğer bölümlerden daha parlak bir alan mevcut. Ancak bu durum saatin ışığının %100’e ayarlanması ve karanlık bir ortamda bakılması durumunda ortaya çıkıyor. Benim saatte %20’ye ayarlı ve ışığa gece koşarken ihtiyaç duyduğumdan genelde çok dikkatli bakmazsam görmediğim bir detay.

Merhaba. Garmin fenix 3 HR kayışındaki köprü/brit parçası koptu. Bir kaç kez yapıştırdım ancak dayanmadı. Bu parça için tüm kayışı değiştirmek istemiyorum. Elinde yedek veya çıkma olan varsa almak isterim.