Garmin 245 mi 935 mi

Formda okudum ama kafamda tam oturtamadığim bir konu koşuya yeni başladım amacım 10k ve 20k mesafelerde 4:00 pace ile koşmak dağ koşuları da yapmak istiyorum bütçem 5000 garmin forerunner modelin de karar kıldım ama 245 mi 935 mi kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba

Bu linkten kıyaslamaya bakabilirsin

1 Beğeni

Ben sizin yerinizde olsam o bütçe ve o hedefler ile Garmin 45 veya 55 modeline yönelirim.
Sahibinden sitesi üzerinde sıfır olarak bütçenize uygun bir şey bulabilirsiniz.
245 veya 935 modelleri o fiyata batarya ömrünü doldurmuş yıllanmış saatler olacaktır.

1 Beğeni

Garmin 45 ve 55 modellerinin ne farkı var 935 veya 245 ten gerçekten bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın

900 serisi triatlon saati olarak geçer.
Yüzme, bisiklet, koşma, triatlon yarışları falan hepsi için uygundur.

200 serisi aslen koşu odaklıdır ama yüzme ve bisiklet olayını ilaveten destekler.
Yani bisiklet ve yüzme çok fazla opsiyon sunmaz.

45-55 serisi tamamen koşu odaklıdır. yüzme ve bisiklet için çok az şey sunar.
Ana amaç sadece koşu ise 45-55 serileri gayet iyi iş çıkarır.

45-55 arasındaki temel fark batarya kapasitesi. 55 iki kata yakın batarya kapasitesi sunuyor.
Ayrıca 245’in bazı özelliklerini kopyalamışlar.

Ben 3 yıla yakın 245 kullandım. bu süre boyunca saatin kullandığım özelliklerinin hepsi 55’te de vardı.

Yani sizin işinizi 55 fazlasıyla rahat rahat görecektir. Siteyi takip edin. sıfır bir ürünü uygun fiyata yakalarsınız.

8 Beğeni

Eyvallah gerçekten çok açıklayıcı olmuş aklımdaki soruların hepsini cevapladınız çok sağolun

1 Beğeni