Favori Yarı Maraton veya Maraton yarış ayakkabı modeliniz nedir? Tercih sebebiniz nedir?

Merhaba Arkadaşlar, Herkesin geçmiş bayramını kutlu olsun ;

ilk önce anket yapayım dedim ama çok fazla seçenek olunca vaz geçtim.
Herkesten ricam 21k ve 42k için favori ayakkabı modelinizi ve tercih sebebinizi belirtmeniz.

Teşekkürler

5 Beğeni

Selamlar .
Benim 21k için tercihim metaspeed sky.

Fakat daha uzun mesafeler için ise gene asics markasının süperblast modelini kullanıyorum.

Sebebi ise metaspeed carbon plakalı olduğu için biraz ağrı yapıyor uzun mesafede .
Özellikle ayaklarım ve alt baldırlarımda.

Umarım işinize yarar

4 Beğeni

3 maraton kostum, ucunu de memnun oldugum bir ayakkabi ile kosmadim. O sebeple maraton kismini atlayacagim. Fakat 21k konusunda adidas adizero pro3’u tek gecerim. Cok net enerji geri donusumu hissediliyor. Konfor kismi da gayet makul.

4 Beğeni

Merhaba
Adidas denemek istiyorum
Fakat numara ve kalıpları o kadar saçmaki bir
türlü doğru ayakkabıyı bulamadın henüz.

2 Beğeni

Adidas pro 3 ve boston 12 kalip konusunda nispeten daha iyi. Ama ozellikle buyuk numaralar be yazik ki sorun. Taksim adidas magazasi nispeten iyidir stok konusunda …

3 Beğeni

Superblast ve ve novablast 4 benim tercihim

2 Beğeni

eskiden on cloudflow ile kosuyordum (ilk jenerasyon)…

2022 ekim’den beri yaristigim 1 maraton, 2 yari maraton, 1 wfl icin ise tercihim nike vaporfly next% 2 oldu…

adidas ve asics’i kisisel sebeplerle tercih etmiyorum

2 Beğeni

yeri gelmişken söyleyeyim;
“On Cloud Ayakkabı” başlığı ile www(.)oncloudmonsterturkiye(.)com adresinde faaliyet gösteren site sahte bir sitedir.
Piyasanın 3te1 4te1 fiyatına gözüküyor ayakkabılar ama ayakkabı falan göndermiyorlar.
Paranızı bu hırsızlara kaptırmayın :warning:

3 Beğeni

Aman dikkat.Daha önce hoka markası ile çok can yakmıştı dolandırıcılar bu şekilde

2 Beğeni

Yarı maraton ve maratonda vaporfly3, kasım istanbul maratonu için indirim denk getirip metaspeed veya alphafly3 almayı çok istiyorum.

1 Beğeni