Evadict markası

Nasıl bu kanıya vardınız anlamak güç ama sanırım çok haklı sebepleriniz ve kanıtlarınız var ki aynı yazıyı ekşi’ye de yapıştırmışsınız.

Aynı ürünün aynı fabrikadan çıkıyor olmasını öncelikle kanıtlamanız gerekir. Kanıtlasanız bile 2 farklı markanın ürünün aynı fabrikadan çıkıyor olması ikisini de aynı kalitede yapmaz.

3 Beğeni

Herkese merhaba,
Rafael Hidalgo takip ettiğim ultra koşucularından. Son hazırladığı videoda en son katıldığı UTMB’de kullandığı tüm metaryelleri tanıtmış. Elbette tek başına referans teşkil etmez fakat üst giyim de genelde decathlon ürünleri tercih etmiş. Bunun yanında yarış esnasında kullandığı tüm iç dış giyim, malzeme, gıda,elektronik vb. tanıtmış. İzlemek isteyenler için

9 Beğeni

Decathlon ürünlerini spor ile uğraşanlar için güzel bir seçenek olarak görüyorum, koşu şortu (taytlı) , üst giyim ve bir kaç ürününü severek kullanıyorum, trail koşu ayakkabısıda mevcut fakat daha deneyemedim.

Peki koşu organizayonlarında kullanıyor musun derseniz orada da bilindik markaların ürünlerini tercih ediyorum, nike fly 4, adidas şort, reebok üst gibi (zamanında almışım)

Benim gibi amatör olarak uğraşan bir insan için bir şey farkedermi? Açıkcası konfor açısından farkedeceğini düşünüyorum (performans göstermek için benim seviyede farketmiyor)

Sonuçta marka dediğimiz şey aslında kısaca kalite (rahatlık, performans, his) ve bazı markalar kalitesini korumak zorunda, (rezilmi olsunlar)

Fiyat performans olayına gelirsek zaten olay orada kopuyor, kendi alanımdan örnek vermem gerekirse 3 birimlik enstrüman ile 5 birim arasında dağlar kadar fark var ve herkes bunu anlıyorken, 50 birim ile 80 birim arasında yine dağlar kadar fark var fakat bu çok daha spesifik artık nüans boyutuna geliyor bunu da profesyonel ler anlıyor diyorum. Kısacası yaşam nüanslarda gizlidir :smile:

3 Beğeni

Daha 1 yıl falan olmadan astarı delik deşik olan Evadict şort ve azıcık ter görünce saçma bir kokuya sahip olan Kalenji üst ile bu söylediklerinize katılamayacağım. Onca zaman koştuğum ve sadece renkleri solduğu için evde giydiğim Puma ve Nike şortlar halen taş gibiler.