Esneme-gerilmelerde kedi sorunu

Her koşudan önce ısınma sırasında bu sorunu yaşıyorum. Sezgisel olarak ayağımı basacağım yere gelip orayı işgal ediyor, squad benzeri bir eğilme-çökme vs olursa tam altımda yerini alıyor, neyi ne zaman yapacağımı hissediyor. Aslında hiç tanışmıyoruz, burada hep tesadüfen karşılaşıyoruz.:grinning:
(Fotolar arasında 1 saniye var, biri sol bacak, diğeri sağ bacak. Sonra yine solda… böyle devam ediyor… kareyi tam da yakalayamıyorum, tam o an bacağımın altından geçip esneyeceğim tarafa esnememi illa ki engelliyor. )

14 Beğeni

hahahah, çok harika ya, keşke tüm sorunlar bu kadar güzel olsa!!

4 Beğeni

Oo biz evdeki Kaplan sayesinde neler neler yapiyoruz :rofl:

11 Beğeni

Telefonu yere koyup otomatik çeksin diye zamanlayıcıyı 3 saniyeye ayarladım, şöyle koşuya çıkmışken bir fotoğrafım olsun istedim. Ne yapmak istediğimi yine sezdi ve öne geçip başrolü kaptı :grinning:

Bu fotoğraf iyi olmadı deyip bir daha zamanlayıcıyı ayarladım. Sonuç şu:

7 Beğeni

Koştuğum yerlerde köpekler var. Peşimde koşmaları sıkıntı değil ama önüme geçip durdurmaya çalışıyorlar oynarsam da iyice ilgi istiyorlar. Bir kere bisiklette önüme çıkınca frenlere asılıp hayvana biraz dokunup korkutmuştum. Hızlı gitsem kendim de yapışacağım yere… Sonra uğraş gece gece ambulans, hastane…

3 Beğeni