Erciyes Ultra Sky Trail 2019

herkese selamlar,

karlar erimeye başladı, biz hazırlıklara başladık. parkurlar geçen seneyle aynı olacak. 25K en popüler koşumuz şu anda, 100 den fazla koşucumuz kayıtlarını başarıyla gerçekleştirdiler, her sene farklı bir ülkeden sürpriz koşucular geliyor :slight_smile: bu sene güney afrika var liste de…

sizleri gökyüzü koşularına bekliyoruz.

8 Beğeni

Merhaba size bir şey sormak istiyorum ben koşuya yeni başladım, yarış zamanına kadar kendimi geliştiririm ve 12k koşuya katılırım gibime geliyor lisans istenmiş bu koşuya özel bir lisans mı yoksa diğer spor dallarının linsansı olur mu ?

Genelde maraton altı koşularda lisans ya da sağlık raporu istenmiyor.

2 Beğeni

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU ÖZEL YARIŞMALAR UYGULAMA TALİMATI gereği maraton mesafesinden kısa yarışmalarda doktor onaylı sağlık belgesi veya vizeli sporcu lisansına ihtiyaç yoktur.

2 Beğeni

Anldadım teşekkür ederim kayıt olurken orda yazıyorduda lisans yada sağlık raporu gibi neyseki bana lazım değilmiş 12k koşmak istediğim için teşekkür ederim yanıtlarınız için.

günaydın,
12K yı bence de koşarsınız… biz sağlık raporu ya da lisans istiyoruz. herhangi bir spor branşından lisans çıkarırsanız bizim için yeterli, lisansın avantajı, bir defa aldığınız sağlık raporuyla birden çok yarışa katılabilmeniz, süresi sağlık raporundan daha uzun oluyor.
yarışta görüşmek üzere…

2 Beğeni

selam alper,

haklısın ama biz yine de sağlık raporu ya da lisans istiyoruz.

yarışta görüşmek üzere…

2 Beğeni

bu arada kayıt sayfamızı koymamışım;

https://skyerciyes.com/

2 Beğeni

Bu konuda haklısın, her spor yapan bireyin sağlık kontrollerinden geçmesini, 3 ayda bir kan sayımı yaptırmasını öneriyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

2019 Erciyes Ultra Sky Trail yarış raporu yayında! Uzun parkurlarda görmeye alışık olduğumuz bir sima, Dylan Netter 64K koştu ve sadece dikenlerle olan mücadelesini değil, kendisiyle de olan savaşını yazısına içtenlikle taşıdı. Muazzam bir hikaye, bir yolculuk! Hadi linke tıklayın!

Team Run.BO’lar adına,

8 Beğeni

Yarış videomuzu izlediniz mi?
Tekrar tekrar izleyip mutlu oluyorum…
İyi ki koştuk…
2020’de yeni 40K’lı parkurda yine görüşmek üzere sevgili Erciyes! Şimdiden iple çekiyoruz!

Sevgilerimizle,
Team Run.BO’lar adına,

7 Beğeni