Ege Bölgesi Uzman Koşu Malzemeleri Mağazaları

Merhaba arkadaşlar;

İstanbul’da yaşamış bir Egeli olarak koşu konusunda uzman mağazaların Ege Bölgesinde çok az olduğunu görüyorum. Bölgede yer alan uzman mağazaların tek başlık altında toplanması faydalı olur diye düşünüyorum.

Katkılarınız için teşekkürler.

Koşukolik var.
Alsancak’ ta Talatpaşa Bulvarında bulunuyor. Talatpaşa Bulvarına Gar/İzban tarafından girdiğinizde 100 m. ileride sağda (Migros’a gelmeden)
Koşu ve yürüyüş üzerine uzmanlaşmış bir mağaza. Çok ilgili ve güleryüzlüler. Bilg, paylaşmaktan da çekinmiyorlar.

Koşukolik
Telefon: 0 (850) 202 91 28
Adres: Talatpaşa Bulvarı No:69/B-C Alsancak / İzmir
E-Magaza: http://www.kosukolik.net/

1 Beğeni

Dev GYM konak. Tüm Raidlight malzemelerini de satıyorlar yetkili bayimiz.

İZMİR ve EGE BÖLGESİ

2001 yılından beri merkezi Alsancak olmak üzere,Punta Residence,Büyükliman Yelken Kulubu ve 7800 Çeşme olmak üzere 4 stüdyoda faaliyet gösteren DEV Stüdyo Türkiye’de kişiselleştirilmiş antrenmanın öncülerinden spor koçu Barış Devir tarafından kurulmuş olup kişinin anatomisine ve hedeflerine uygun, bireysel motivasyonu yüksek tutan personal training hizmetinin yanı sıra ,Triathlon bootcamp sağlıklı beslenme, bio-terapi, kurumsal spor danışmanlığı hizmetlerini vermektedir.

Raidlight’ın hafif ve özel ergonomik tasarıma sahip giysileri, fonksiyonel çanta ve su taşıma aksesuarları, yürüyüş, koşu, trekking, dağ ve ultra maraton gibi sporlarda sporcu performansını üst seviyelere taşımaya yardımcı olacaktır.

Ege Bölge Tek Yetkili Raidlight Satış Merkezi : DEV STUDYO - 1375 sokak.No:5 (Swissotel’in karşı sokağı) Alsancak İzmir

Yetkili kişiler:
Barış Devir 0532 5523369 baris@devstudyo.com Bagnu Aytekin :0538 5003650 banu@devstudyo.com