Domyos eb500 dikey kondisyon bisikleti

Yakın zamanda evde koşuya gidemedigim zamanlarda kullanmak için ikinci el olarak domyos eb500 dikey kondisyon bisikleti aldım alım sürecinde bu ürünle ilgili çok detaylı bilgiler bulamadım decathlon kendi sitesinde şuan satışta olan bu ürünün bir üst modeli olan eb520 mevcut doğrusu çokta bir değişiklik yok aslında ürüne gelecek olursak

Koltuğu ilk başta biraz ağrı yaptı (benim popom biraz etsiz ve düz) ancak eski koltuk yastığı kullandım bir süre şuan ise alistim diyebilirim 20 dk kesintisiz bisiklet surebiliyorum koltuk yükseklik ayarı makul ben 185 boyundayım gayet yeterli

Ürün manyetik bir ürün zorluk seviyesi ekrandan elektronik olarak ayarlanabiliyor ve gayet yeterli ben 4-5 civrinda yapıyorum

Sessiz bir ürün ufaktan bir vizildama var sabah sessizliğinde makul

Ekranı kalori hız mesafe süre kalp atım hızı sürüş sertliğini gösteriyor kalp atım hızı arada sapitsada fena değil Bluetooth özelliği ve marketten indirilen uygulama ile telefon bağlantısı yapılıp hedef vs belirlenebiliyor olmasa da olurmuş keşke Bluetooth özelliğini garmin saat ile de kullanbilsek ama ben baglayamadim ekranın üstünde tablet ve telefon için tutucu bir parça var işe yarıyor

Suluk yeri var ama çok aşağıda biraz fazla eğilmek lazım ve yeri sabit

Tutanakların yüksekliği ayarlanabiliyor ama şekli değişmiyor

Şuan satan eb520 den teknik özellikleri olarak bir farkı yok gibi ondan dolayı bence uygun bir fiyata ikinci el olarak aldım

Spor salonu işi üst düzey bisikletlerden ki evde çok gerekli değil kanaatimce fiyat performans olarak daha iyi diyebilirim gittiğim salonda profesyonel dikey bisiklet var sertlik ayarı daha fazla ve biraz daha ergonomik diyebilirim

1 Beğeni