Doğru düzgün vaktim olmuyor

Merhabalar arkadaşlar…
Önceki açtığım konuda maddiyat ile alakalı yorumlarınızın bana yeterince faydası oldu yardımlarınız için çok teşekkür ederim…

Şuan da haftada 4 gün…
Akşamları iş çıkışı spor salonuna gidiyorum…
Sabah 7 de kalkıyorum akşam 19:00 civarı işten çıkıyorum…her spora gittiğim de 5 - 7 km koşuyorum. Spora gittiğim zaman. Eve gidiş saatim 12 çünkü yol yemek cardiyo vs zaman yetmiyor…
Ancak çocuğum olma durumundan dolayı.
Az olan zamanım iyice daralmaya başladı…
Ne yapsam diye düşünüyorum… bırakmaya ara vermeye hiç niyetim yok… sabah 5 de kalıp 7 ye kadar koşsam sonra işe gitsem olur mu? Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim…

Ne yazikki hic kimsenin fazla yazani yok ama cogu insanin bu imkansizliklar icinde elinden geleni yaptigina inaniyorum. Soylede dusunebilirsin. Bir saat kosarsan sana 7 saat zaman olarak geri doner. Kaynak
Kosarsan her sekilde kazanirsin. Tedavi olursun, stresin azalir, mutlu olursun. Ama uykuyu cok azaltmak ilerde problemlere sebep olabilir. Iyi kosular.

Selamlar,
Koşmak için sadece koşmak gerekmez her zaman :slight_smile: Demek istediğim şu ki evde de yapabileceğiniz, kaslarınızı güçlendirip kondisyonunuzu ilerletecek bir çok egzersiz çeşidi mevcut. Bu noktada sıkı bir araştırma yapıp size en uygun olanları bulmanız lazım. Belki sabah 6’da kalkıp, evde yapabileceğiniz 45dk-1 saatlik bir programla da verimli, sağlıklı idmanlar yapabilirsiniz.
İş yerinize giden yol uygunsa belki bisiklet edinip (maddiyat konusunda-ikinci ellerde uygun bir şeyler bulunabilir), o yolu bisikletle gidip gelebilirsiniz bazı günler.
İyi çalışmalar

2 Beğeni