Decathlon trail ayakkabı - Race Light Evadict

Aşağıda linkini verdiğim ayakkabı yeni çıktı. Sizce nasıl? Tavsiye edeceğiniz başka ayakkabılar var ise tavsiyeye açığım.

1 Beğeni

40 km ye kadar diyor, daha uzunlar için uygun olmayabilir, arazi yapısı dişli ve kötüyse ayağı yorabilir, su ve çamurda sorun çıkartabilir.Tabiiki denemeden bilinmez bu yazdıklarım muhtemel beklenenlerdir. Fiyatına göre çok performanslı olan ayakkabılar gördüm, çok beklentide olupta kötü modellerde gördüm.

1 Beğeni

Koşu Ayakkabısı nda Decathlon dan uzak dur derim

Aksine benim en rahat hissettiğim ayakkabılar Decathlon ürünleri. Mizuno, Nike ve Salomon birkaç kez kullandığım ayakkabılar ama hiçbirinde şu ayakkabıda bulduğum rahatlık yok. Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL TR EVADICT... Ayrıca şunun eski versiyonunu kullanmıştım Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL XT7 EVADICT... üst yırtıldığında eşime elde diktirip biraz daha kullanmıştım. Oysa 3-4 yıl önce alınan Salomon speedcross 4’ler strava kaydıma göre 44 km de öylece duruyor. Ama en sevdiğim ayakkabılarım kesinlikle Asics Nimbus’lar.

2 Beğeni

Rahatlık olarak iyi olabilir ama benim kastım dayanıklılık hakkında şimdiye kadar iki ayakkabı aldım ikiside 200K yı görmeden parçalanmaya başladı

Ben de bugune kadar kullandığım ayakkabılardan sadece decathlondan memnun kaldım bence ayakkabı konusunda iyi iş çıkarıyorlar belki biraz kişiden kişiye değişen beklentilerle de alakalı olabilir beğenip beğenmemek ayrıca dayanıklılık olarak da benim kullandığım ayakkabılar çok iyi çıktı bunda arazi koşusu yapmamamın etkisi de çoktur tabiki

1 Beğeni