Bu aralar ayakkabılarınızı nereden alıyorsunuz?

Herkese merhaba,

Türkiye’de koşu ayakkabı çeşitliliği malum seviyede. Aradığımız marka/modeli bulmakta hep zorlandık.İlk zamanlar Asics/Saucony ile işimi çözerken, sonradan yurtdışından Hoka almaya başladım.

Lakin mevcut durumda seyahat engeli de olduğu için, ayakkabı tedarik etmekte zorlanıyorum.(Son kullandığım ayakkabı tahminimden önce patladı)

Sizlerin mevcut çözümleri nelerdir? Nike, Adidas, UA, vb gibi markalar dışında , ayakkabı uzmanı olan markaları temin edebiliyor musunuz? Ve nereden?

Teşekkürler,

Emre

2 Beğeni

Her ayakkabımın aynısından bir tane daha aldığım için sıkıntı yok, zaten koşamıyoruz :slight_smile: En son geçen ay adidas online mağazadan terrex two ultra aldım, evde kaldık beraber :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba .ben sürekli olarak runnerinn sitesini kullanıyorum.,hoka,ve la sportiva markalı ürünlerim sorunsuz olarak geldi şu güne kadar .Fakat covid 19 salgını kargo sürecini nasıl etkiledi tam olarak bir fikrim yok açıkcası…

2 Beğeni

Tesekkurler, arastiracagim. Sitedeki fiyatların uzerine gumruk,kargo,vb. ödediniz mi bugune kadar yaptiginiz alışverişlerinizde?

Hocam son zamanlarda yurtdisindan gelen her urune gumruk vergisi cikiyor runnerinn in son odeme sayfasinda kargoyu da hesaplayip son fiyati size veriyor.

3 Beğeni

Yüzde 20 vergiyi, ürün ve kargo tutarından ayrı, nakit olarak teslimatta ptt memuruna ödeyip ürüne kavuşuyorsunuz, hesabınızı buna göre yapın.

3 Beğeni

Evet gümrük ve kargo ödüyoruz

Merhabalar, ilk siparişlerinizde numara girdabından nasıl kurtuldunuz? Numara sihirbazlarına güvenemiyorum bir türlü, kullanıcı deneyimleri çok daha iyi sonuç veriyor.

Selam.öncelikle ayak ölçünüzü alın.düz a4 ebat lı bir lağıdın üstüne çorapsız çıplak ayakla basın .başparmak ucunuza (bir iki milim ara bırakarak kağıt üzerinde çizik atın.aynı işlemi ayağınızı kıpırdatmadan topuk kısmınada yapın.daha sonra iki çizgi arasını ölçün( santim olarak).örnek 27 cm çıktı mesela .tüm ayakkabıların ölçü sıkalası satış sitelerinde santim olarak da gösterilir.27 cm ye denk gelen numara size aittir güvenle alabilirsiniz.özellikle önden ve arkadan 3 er milim büyük ölçünki uzun koşularda ayak yayılmaya başladığında rahat edersiniz.benim Ayağım 30 cm ama ben 30,5 alıyorum .hiçde problem yaşamadım .kolay gelsin

7 Beğeni