Bu aralar ayakkabılarınızı nereden alıyorsunuz?

Herkese merhaba,

Türkiye’de koşu ayakkabı çeşitliliği malum seviyede. Aradığımız marka/modeli bulmakta hep zorlandık.İlk zamanlar Asics/Saucony ile işimi çözerken, sonradan yurtdışından Hoka almaya başladım.

Lakin mevcut durumda seyahat engeli de olduğu için, ayakkabı tedarik etmekte zorlanıyorum.(Son kullandığım ayakkabı tahminimden önce patladı)

Sizlerin mevcut çözümleri nelerdir? Nike, Adidas, UA, vb gibi markalar dışında , ayakkabı uzmanı olan markaları temin edebiliyor musunuz? Ve nereden?

Teşekkürler,

Emre

2 Likes

Her ayakkabımın aynısından bir tane daha aldığım için sıkıntı yok, zaten koşamıyoruz :slight_smile: En son geçen ay adidas online mağazadan terrex two ultra aldım, evde kaldık beraber :slight_smile:

3 Likes

Merhaba .ben sürekli olarak runnerinn sitesini kullanıyorum.,hoka,ve la sportiva markalı ürünlerim sorunsuz olarak geldi şu güne kadar .Fakat covid 19 salgını kargo sürecini nasıl etkiledi tam olarak bir fikrim yok açıkcası…

1 Like

Tesekkurler, arastiracagim. Sitedeki fiyatların uzerine gumruk,kargo,vb. ödediniz mi bugune kadar yaptiginiz alışverişlerinizde?

Hocam son zamanlarda yurtdisindan gelen her urune gumruk vergisi cikiyor runnerinn in son odeme sayfasinda kargoyu da hesaplayip son fiyati size veriyor.

2 Likes

Yüzde 20 vergiyi, ürün ve kargo tutarından ayrı, nakit olarak teslimatta ptt memuruna ödeyip ürüne kavuşuyorsunuz, hesabınızı buna göre yapın.

2 Likes

Evet gümrük ve kargo ödüyoruz