Belgrad 24 Saat Yarışı Marathon of Marathons

Şu anda sevgili Ayhan Esen’in 22 saati devirdiği Belgrad’da koşulan yarış. Yarış Tuna’nın kollarında Sava nehri üzerinde Ciganlija adasının üzerindeki 2kmlik asfalt parkurda koşuluyor.
Ayhan şu anda yarışı genel klasman birincisi olarak götürüyor sonucu merakla bekliyoruz.

13 Beğeni

ben de tam neden kimse açmamış diyip konu metni yazıyordum :slight_smile: hızlı çıktınız…
Ayhan hoca çok iyi istikrarlı gidiyor, 200 km mesafeyi çok rahat aşacak gibi :muscle:

7 Beğeni

Çok az kaldı 200k yı devirmeye. İnanılmaz bir mental mücadele muhtemelen tempoyu tekrardan da yükseltti :clap::clap:

6 Beğeni

Muazzam bir dayanıklılık performansı. Bu mental ve fiziksel hazırlığın ve yarışın ayrıntıları öğrenmek üzere bir sanal toplantı yapılması ne güzel olur.

6 Beğeni

Maşallahı var, beni düşünmek bile yoruyor. İnşallah burada bize ekstra antreman çıkmaz

4 Beğeni

150 km sonrası küçük sıkıntılar yaşadı, sonra rölantiye aldı kendini. 200 ü garantileyince de iyice keyfe döndürdü.
Ara yarış olduğu için fazla zorlamaması güzel bir karar oldu.
Güzel tecrübeler kazandığına eminim, anlatacaktır mutlaka detayları.

4 Beğeni

Şuan 100 turu devirdi, mental açıdan 400 metre pistte turlamaktan kolay görünse de benim düşünmek bile istemeyeceğim bir deneme. Gerçekten bravo, 1.gitmesi de ayrıca takdire şayan…

4 Beğeni

24 saatte 7.06 pace 202.6 km ve 1. bitirmiş helal olsun

7 Beğeni

Ve bitttiii. 202,6 k​:clap::clap::clap:

3 Beğeni

Ayhan’a tebrikler. Cok guzel sonuc. Onun cok daha iyisini yapabilecegini de biliyoruz.

Bu arada DUV’da yer alan Turkiye’den 24 saat sonuclari.

Not: Bu konu acilmisken Turkiye’den 24 saat yarislarina katilim ve sonuclar hakkinda genel bilgi/veri olsun diye paylastim. :vulcan_salute:

11 Beğeni

Rank sütununda () parantez içerisindekiler nedir acaba?

2 Beğeni

Ayni ismin ikinci ucuncu sonucu. Bold, parantezsiz olanlar ayri ayri kisilerin siralamasi.
Bugune kadar 10 ayri isim kosmus yani. Ayhan 11. isim olacak.

5 Beğeni

Ayhan hocam tebrik ederim. Bırakın hayalini kurmayı rüyamda bile göremeyeceğim mesafe. :rose:

2 Beğeni