Ayakkabı tamiri hakkında

Herkese selamlar,
Yaklaşık 2 aydır düzenli koşmaya çalışıyorum
Ve her geçen dün motivasyonum ve kondisyonum çok şükür gelişiyor.
Fakat bugün koşarken ufak bir dikkatsizlik neticesinde düştüm, sahil yolunda elektrik direğinin yeri değiştirilmiş ama bağlantı parcaları halen kaldırıma çakılı vaziyette idi.1 cm lik bir civataya takıldım.
Çok şükür ufak sıyrıklar ile atlattık. Ama ayakkabımın sol teki ciddi ölçüde deforme oldu. (Sol iç file kısmından) Ayakkabım asics nimbus ve daha 100 km civarı kullandım.
İstanbulda bu tür ayakkabıları tamir ettirebileceğimiz bir tamirci var mı.
Tavsiyesi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.
Sevgiler…

• Kozyatağı/İçerenköy Carrefour’un içindeki ayyakkabıcı, geçenlerde benim koşu ayakkabısı olmayan bir Merrel ayakkabımı dikerek kurtardı. Ayakkabıyı teslim alırken ben bile inanamadım. Daha önce bu ayakkabıyı gösterdiğim 5-6 usta, at bunu olmaz demişti. Ayakkabı şimdi yeniden farksız neredeyse.

• Üsküdar’da belediyenin karşısında tek katlı uzun bir çarşı var. Eski bir yapı. İçinde Aydın Tuhafiye var. Aydın Tuhafiye, fermuar hastanesi olarak tanınır. Fermuarları bozulan ve değiştirilmesi çok zor olan motosiklet, dalış, kayak malzemelerinin fermuarlarını kıyafetin üzerinde tamir eder. İnternete fermuar hastanesi yazsan karşına çikar zaten. Burası ayakkabını tamir edemez ama Carrefour’daki usta çözüm olmazsa buraya bir gösterirsen, yardımcı olabilecek bir zihni sinire gönderecektir mutlaka.

6 Beğeni

Cevap için teşekkür ederim
İyi günler

1 Beğeni