Ayak basış biçimi(test-ölçüm ?)

Herkese merhabalar;

Eskiden Besiktas da ayakkabi almadan once kosu bandina cikaran nasil bastiginiza bakan ve ona gore ayakkabi veren bir dukkan vardi fakat maalesef kapandi. Bu tip bir yer acaba biliyor musunuz ? Ayak basisim ile ilgili kucuk sikintilar cekiyorum, kisiye ozel tabanlik yapan yerler de acaba kandirmaca mi yoksa gercekten ise yariyor mu? Simdiden tesekkurler.

Sevgiler,
Selim

Outrunner mağazaları kapandı maalesef. Zorlu Center’daki Nike mağazası ve İstinye Park’taki Adidas mağazası bu ölçümleri uyguluyor.

Ayak basış ve uygun ayakkabı ile ilgili forumda eski paylaşımlara bakmanızı öneririm. İçeriği detaylı ve gayet doyurucu.

İyi koşular dilerim.

1 Beğeni

Kanyon Asics’de de yapıyorlar. Ben Zorlu Center Nike’ta yaptırıp sonucuna göre ayakkabı almıştım. Gayet memnunum, bir şikayetim yok.

1 Beğeni

Kanyon Asics mağazası kapandı.

http://footbalance.com.tr tabanlık üretiyor , ayak analizi de yapıyor ama ayakkabı satmıyor işinize yarayabilir.

1 Beğeni

Evet bu firmayi gormustum ve bir videolarini izlemistim fakat cok bir guven olusmadi nedense. Siz kullaniyor musunuz biraz bilgi almak istetim ? Video cok hikaya gibi duruyordu :smiley:
Simdiden tesekkurler.

Merhaba,

Adidas, Geyik Koşuları’nda stand açarak postür ölçümü yapıyor, bilginiz olsun :slight_smile:

2 Beğeni

Ankara’da böyle bir mağaza var mı acaba ayakkabı satmadan önce test yapan?

Merhaba, test yapmıyor; ama en azından kendiniz test edebiliyorsunuz. Kentpark’taki Adidas’ta koşu bandı var. Ayakkabıyı almadan önce bantta deneme şansınız oluyor.

1 Beğeni

Nerede bu kentpark acaba?

Ankara’da Eskişehir yolu üzerinde. ODTÜ hizasında.
Dediğim gibi test yapmıyor, ayakkabıyı bantta deneyebiliyorsunuz. Geçen gün uğradım, tadilatta olduğu için bant kullandırılmıyordu; ama 3-5 güne hallolacağını söylemişlerdi.