Atletizm/Yol Yarışı/Ultramaraton Yayın Akışı ve Hatırlatıcı [Sürekli güncellenir]

4 Haziran 21.00’da

(meraklısına)

Düzeltme:Bu canlı yarış yayını değil, önceki yarışın özet ve röportajlı kısmıymış.Ssportta da benzer yayın vardı,Türkçe alt yazılı.

4 Beğeni

Su Anda Trtspor Yildiz kanalinda canli yayinda Avrupa Atletizm Sampiyonasi var, 20k yuruyus yarisi devam ediyor, paceler gercekten etkileyici

4 Beğeni

4.20 pace ile yürümeyi henüz hayal edemiyorum. Televizyondan izleyince gerçekliğine alışamadım, canlı görmek gerekiyor​:sweat_smile:

5 Beğeni

Küçükyalıdaki ilk pistte koşuyorum. O zamanlar thresholdda paceim 4.30 4.20 arası. Yürüyüşçüler antrenman yapıyorlar. Benden solu aç diye izin isteyip geçmişlerdi beni. Mecbur antrenmanı 2. kulvarda devam ederek tamamlamıştım :slight_smile:

5 Beğeni

Yarismayi izlerken benim de aklima geldi, interval antrenmanlarinda zaman zaman 3.55-4.15 arasi donerken intervalleri, yuruyus sporcularinin 4.20-4.30 ile hem de o sicakta (spiker 29 derece oldugunu soyledi) yurumek ciddi basari. Profesyonel sporcular olduklarini unutmamak gerek elbette.
Unutmadan dunya 20k yuruyus rekoru erkeklerde 1.16.36 (3.50 pace) ile Japon Yusuku Suzuki’ye kadinlarda ise 1.24.38 (4.14 pace) ile Cin Halk Cumhuriyeti sporcusu Liu Hong’a aitmis.

3 Beğeni

Trtspor Yildiz kanalinda Avrupa Atletizm Sampiyonasi gunduz seansi canli yayinda. Birazdan Ramil Guliev sahne alacak.

1 Beğeni

“Ramil Guliyev 200 metre yarı finalinde 20.87’lik derecesiyle serisinde 8’incii oldu. Ramil Guliyev bu sonuçla finale kalamadı ve Avrupa şampiyonasına veda etti.”
https://www.taf.org.tr/ sayfası pek kuşlanoco dostu değil ama belli başlı sonuçlara bakılabilir.

10000 metre kadınlar 2 atletimiz koştu.Bahar Atalay tamamlayamadı, 5 atlet tamamlayamamıştı,nem sıcak zorladı.

34dk02sn ile Yonca Kutluk 25. oldu.

Ne bitirememek ne 25. olmak ayıp.Ama sanki hiç koşucumuz koşmamış gibi derecelerden bahsedilmesi bence ayıp.

Bu dereceleri siteden ben görebiliyorsam TRT Spor göremiyor mu?
Ülkemizi temsil eden tüm sporculara teşekkürler.
1 gümüş madalya ile 17. sıradayız, başarı madalya ile ölçülüyorsa başarısız.Farklı branşlarda ilk 8, finallere sporcu taşımaksa daha mantıklı hedef

Mail adresi ile üye olunuyor, maile gelen kod ile doğrulama yapılıyor.

6 Beğeni

https://www.instagram.com/p/C8IT5xPNOBE/?igsh=MWdoNXd1amt2ZTYxcw==

Jacob Ingebritsen dün gece aldığı 1500m altın madalyasıyla birlikte 23 yaşında 23. Avrupa şampiyonası madalyasına ulaşmış. İlginç bir istatistik.

5 Beğeni