Atletizm/Yol Yarışı/Ultramaraton Yayın Akışı ve Hatırlatıcı [Sürekli güncellenir]

https://silesia.diamondleague.com/

6 Ağustos 2022 Cumartesi saat 17.00’da Elmas Lig Polonya ayağı TRT Spor Yıldız ve S Sport2’den canlı yayın…

2 Beğeni

Şu an canlı golden trail stranda fjord 25 k

3 Beğeni

Dün izleyebildim bu yarışı. Gerçekten çok zorlu hava ve zemin şartlarında geçen bir yarışmış. Erkeklerde bu sene ikinci Golden Trail yarışını kazanan İngiliz Jonathan Albon; kadınlarda da, aynı zamanda bir kros kayakçısı olan, Amerikalı Sophia Laukli kazandı.

3 Beğeni

13.08.2022 cumartesi günü İsviçre Sierre Zinal yarışı GTSW kanalından canlı yayınlanacak. Linkini şuraya bırakıyorum:

31 kmlik yarışta 4 adet 4000 üzeri zirve bulunuyor ve 2200 metrelik bir irtifa kazanımı oluyor

5 Beğeni

12.00’da yukarıdaki koşu başladı.(anımsatma mahiyetinde)

1 Beğeni

1-3-6-7 Kenya, 1. olan Kangogo’nun finish sonrası yere yatıp nefeslenmesi, 2.İspanyolun sevinci, Petro Mamu’nun Kilian Jornetin arkasından sessizce gelip 3-5 metre kala geçmesi, daracık patika,düşen yarışmacı…2.20den itibaren cansız izledim…@ggg tahminin kısa sürede gerçekleşti.
Elmas lig gibi bu da lig tarzı, puanlı,finalli bir organizasyonmuş.

Yokuş aşağı koşarken kolları yana açıp ayar yapma şekilleri, forumda inişler ile ilgili birşeyler vardı; deli birşey bu inişler.

4 Beğeni

Sezonun(erkekler tarafında) en keyifli yarışıydı kesinlikle :slight_smile:

2 Beğeni