Asics Çeşme Weekend - Yarımaraton ve 5k (3-4 Ekim 2015)

Asics sponsorluğunda 3-4 Ekim hafta sonu Çeşme’de koşu ve yüzme yarışları düzenliyor. Denizde biten yarı maraton olarak tanıtılan yarış cumartesi günü koşulacak.

Saat 16:00 Asics Çeşme Yarı Maratonu START
Saat 16:15 Asics Çeşme 5K Run START

Hafta sonu 4 Ekim pazar günü saat 10’da 1,5 km yüzme yarışı ile devam edecek.

Detaylar için organizasyonun web sitesi.

Çok güzel bir yerde, çok güzel bir tarihte, çok güzel bir parkurda MCR Racesetter farkı ile güzel bir yarış planlanmış.

Koşu ve Yüzme için ayrı ayrı kayıtın yanında Yüzme + Koşu kayıt seçeneğinin olmaması beni hayal kırıklığına uğrattı. Minik Adımlar için kayıt ücreti ilk gün 10 - 15 - 20 Tl olarak açıklandıktan 1 gün sonra 20 - 25 - 30 TL olarak yukarı yönlü revize edildi,

Yukarıda yazdıklarım siteyi açtığımda, okuduğumda aklımdan geçenlerdir.

Merhaba Mustafa @mkumbaraci ,
Yorum ve geri bildirimlerin için çok teşekkürler. Yüzme + koşu kombo klasman yapmak (yüzme +5k ve yüzme +YM) konusunu yarış sahibiyle konuşacağız. Fiyat değişikliklerine gelince, siz sanırım biz siteyi duyurmadan ve resmen açmadan, test aşamasında gördünüz. Çünkü siteyi açmadan sadece minik adımlar değil, bütün fiyatlar güncellendi…

Yarışın önemli bir detayını paylaşarak bitireyim; Koşu parkurlarını tamamlayanlara, 32 yıldır Türkiye’nin en lezziz mutfaklarından biri olarak bilinen Paparazzi’den bitirme yemeği menüsü ikram edilecek.

1 Beğeni

Asics Çeşme Weekend 2015’den sonra 2016 yılında da yapıldı. 2017 yılı için henüz bir duyuru göremedim. 2016 Organizatörü MCR RaceSetter’ a 2017 olacak mı, ne zaman olacak şeklinde mail olarak sorduğumda MCR olarak organize edilmeyeceğini belirtmişlerdi.
2016 yılında ikincisi yapılan bu yarış benim ilk yarışımdı ve ailecek çok keyif aldığımız bir hafta sonu yaşamıştık.
2017 yılında koşu/yüzme organizasyonu olacak mı? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Asics Çeşme Weekend bu sene yapılmayacaktır @HalilAksoy