Arazi koşu ayakkabısı

Arkadaşlar selam. Dizimde ve belimde biraz sıkıntı var. Ormanda koşu yapıyorum. Patika yolda ve arazide darbeyi ve ağırlığı en iyi sönümleyecek fiyat performans ayakkabılar hangileridir acaba . Yardım ederseniz memnun olurum .

Ben nimbus 17 kullanmıştım , pamuk tarlasında koşuyor hissi vardı ,hafif bir ağırlık durumu vardı ama yine de keyifli bir ayakkabı serisi

2 Beğeni

Tavsiyeniz için teşekkürler . Bu sizin dediğiniz seri sanırım yol için .

1 Beğeni

Asics trabuca max 10-11 12 serileri tabanları tam istediğiniz gibi. Bir mağazada deneyin göreceksiniz rahatlığını @mrt083

2 Beğeni

Merhaba. Tüm model ve marka incelemelerini detaylı olarak yapan runrepeat sitesini inceleyebilirsiniz. Koşu ile ilgilenen herkes bu siteden faydalanıyor. Sağlıklı günler dilerim.

3 Beğeni

Yastıklama için benim önereceğim Hoka olur. Ben arazide koşmuyorum dolayısıyla kullanmadım ama bir arkadaşım Speedgoat kullanıyor, çok memnundu. Uzun yol koşularında ben de Hoka’dan çok memnunum.

1 Beğeni

Arkadaşlar teşekkürler. Asics Trabuco Max 2 modeli benim için uygun sanırım .

3 Beğeni

Henüz almadıysanız, ben de Mizuno’nun modellerini önereceğim. Senelerce wave rider serilerini kullandım, 1-2 kere Ultima da kullandım ama ultima orta performans bence.
Önermemim sebebi öncelikle drop açısından en yuksek olan markalardan biri, ben de ormanda koşuyorum ve stabilitesi iyi, ayak bileğini kavramasını seviyorum. Asics kalıpları özellikle ön bölge bence dar. Tabii ki magazada denemek görmek şart. Wave rider 27 bir göz atın

Teşekkürler bunada bakıcağım yarın gidicem bakmaya . Çoğu model zaten stokta yok .

1 Beğeni