Android İçin Uygulama Önerisi

Arkadaşlar merhaba,

Bazı sebeplerden dolayı saatimi satmak zorunda kaldım. Koşularıma telefon uygulaması üzerinden devam etmek zorundayım. En azından bir süre.

Önerebileceğiniz güzel bir uygulama var mı? Özellikle manuel lap alabileceğim bir uygulama istiyorum ki interval koşuları için manuel lap çok önemli.

Ya da kendi içinde antrenman oluşturabileceğimiz bir uygulama da olabilir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,
Ben saate geçene kadar yaklaşık 3 yıl Runtastic kullandım. Şahsen çok başarılıydı ve kullanımı kolaydı. Elbette onda karar kılana kadar 3 uygulama denedim ama onlar karışık ve zahmetliydi. Sonunda Runtastic tüm ihtiyaçlarımı gördü. En azından deneyip görebilirsin. Keyifli koşular dilerim.

2 Beğeni

Teşekkür ederim bir deneyip bakayım.

Sports Tracker uygulamasini deneyebilirsiniz. Suunto uygulamasindan tek farki saatsiz calismasi. Arayuz Suunto ile birebir ayni (makyaj farkli) ve Suunto tarafindan gelistiriliyor. Hatta Suunto uygulamasi ile ayni sunuculari kullandigindan gelecekte Suunto saati kullanmaya karar verirseniz antrenmanlarinizi kaybetmiyorsunuz.

2 Beğeni

Teşekkür ederim ona da bakayım hemen.

Tam olarak istediğim uygulama bu oldu. Manuel etap alabilmek çok önemliydi benim için. Teşekkür ederim. @cagatay.ulusoy

Runtastic uygulaması da gayet güzel hatta antrenman oluşturmak da mümkün fakat antrenman sonrası 800 metre sürelerimi ayrıca vermemesi can sıkıcı oldu. Eğer bunu yapabilseydi harika olurmuş :slight_smile: teşekkür ederim @Painkiller

2 Beğeni

2016-2018 yillari arasinda bu uygulamayi gelistiren ekipteydim. Begenmenize sevindim. Uygulama 2018 yilinda bugunku Suunto mobil uygulamasinin temelini olusturdu.

2 Beğeni

Çok sevindim doğrusu :slight_smile: tebrik ederim. Uygulamayı bir süre kullandıktan sonra kişisel notlarımı iletirim ayrıca. Kendimce eksik gördüğüm noktalar ya da çok beğendiğim taraflar gibi.
Kullanıcı geri dönüşleri her zaman faydalıdır diye tahmin ediyorum :slight_smile:
Tekrardan tebrikler :+1:t2:

Tesekkurler. Artik orada calismiyorum. Bunun disinda Endomondo, Polar Beat, Runtastic, Nike, Strava gibi uygulamalara da bakabilirsiniz.

Runtastic ve strava deneyimim oldu, ikisi arasında android telefon kullandığım dönemde runtastic daha fazla pil tüketiyor gibi gelmişti bana, sonrasında da bir çok arkadaşım strava kullandığı için sürüye uydum stravaya döndüm.

Strava kullanıyorum ancak saat olmadığı için manuel lap alamıyorum. O zaman da yaptığım interval antrenmanın performans detaylarını göremiyorum. Bu yüzden sports tracker aradığımı şu an için veriyor. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Şimdilik sorunumu hallettim :+1:t2: