Amazfit Verge Kullanımı Hakkında

Merhabalar. Verge saatimde interval modu var fakat uygulamadan interval antrenmanı yüklememi istiyor. Bunu anlamadım eğer bu modu kullanabilen var ise yardımcı olabilir mi?

1 Beğeni

Merhabalar. Uygulama olarak '‘zepp’'i kullanıyorsunuz değil mi?

Evet zepp ve notify for amazfit kullanıyorum

Profil-amazfit verge- uygulama ayarlarından egzersiz- aralıklı egzersiz kısmına gideceksiniz. Bende stratos vardı. Sanırım sizinki de ayndır.

Merhaba, bende de Amazfit Stratos 3 var, daha önce hiç kullanmamıştım ama sizin mesajınızı görünce deneyeyim dedim. IOS’da saat telefona bağlı iken Zepp uygulamasında şu adımları izledim; Profil -> Cihazlarım -> Amazfit Stratos 3 -> Uygulama Ayarları -> Egzersiz -> Koşu Aralığı Eğitimi. Bu ekrandan “Yeni” buttonu ile bir interval oluşturuyorsunuz, mesela ben test amaçlı 400 metre koşu, sonrasında 1 dakika dinlenme x 8 tekrar olacak şekilde bir antrenman kaydettim. Daha sonra da ekranın üst tarafındaki “Senkronize Et” buttonu ile antrenmanı saate gönderdim.
Antrenmanı uygularken de, Running -> Running Training -> Interval -> Switch Training ekranından kaydettiğiniz antrenmanları görüp antrenmanı başlatabildim. Tabi saat arayüzü sizde farklı olabilir.

1 Beğeni