Alanya Ultra Trail 2020

Sevgili koşu forum dostları,

En en en sevdiğimiz Alanya Ultra’ya sizsiz gider miyiz sandınız?
Henüz kayıt olmadıysan aşağıdaki adımları takip et, bizimle Alanya’da ol!

1. Insta / @teamrunbo Takipçimiz ol.
  2. Neden AUT’e gitmek istediğini kısaca postun altına yaz. @alanyaultratrail 'ı cümle içinde kullanmayı unutma. (Eğer AUT hakkında hiç fikrin yoksa, teamrunbo.com’da geçtiğimiz 3 yılın yarış raporlarında yeterince bilgi ve ipucu var.)
  3. Son katılım 27.Ocak. saat 23.59
  4. Kazanan 30.Ocak’ta açıklanacaktır.

Şimdiden başarılar! :four_leaf_clover:

Talihli iletişimi insta üzerinden yapılacaktır.

6 Beğeni

Parkuru test etmişssin galiba @bikeg :+1:
Merrell koşu grubu geliyormuş Özgür hoca ve Bahar Baltacı ile anlaşılan?..

3 Beğeni

Bu yıl 4. kez Alanya’dayım. Kayıtsız şartsız en sevdiğim parkur Alanya. Önden gidip özlem giderdim diyelim. Tadı damağımda kaldı, devamı 3 Nisan’da!
Merrell, TR’de içinde Ahmet Arslan, Özgür Tetik’in de olduğu 5 kişilik bir takım kurdu. Merrell global elit atletlerinden 3’ü de yarışa katılıyorlar. Bu hafta açıklandı. Ayrıca henüz isimlerini kayıtlı listesinde görmüyoruz ama çok sevdiğim Rus elitlerinden, Dmitry ve Ekaterina çifti de AUT’ya katılacaklar.
Bence yine çok eğleneceğiz… :wink:
En son Ocak 2020’da trail yarışı koşmuştum, geri dönüşüm Alanya ile olacak, pek heyecanlıyım…
Bugün vlogu bitirebilirsem, buraya arşive eklerim…

Alanya’ya geleceklerle uzunnn bir aradan sonra görüşmek dileğimle. :hugs:

7 Beğeni

AUT’ye gelecekler için bir preview, parkur test sürüşü vlog’u:

Selamlar, sevgiler,

4 Beğeni

Bu sene yapılacak mı bilgisi olan var mı ?

1 Beğeni

Hayır maalesef yapılmayacak, takvime hiç eklemedim. ;(((

5 Beğeni

Sizin takvime bakıp göremeyince bir de buradan sorayım demiştim , çok teşekkür ederim bilgi için

2 Beğeni

Geçen sene kayıt olmuşken “deprem nedeniyle” iptal edilmesi üzmüştü.
İptalin asıl nedeninin deprem olmadığını düşünüyordum. Bu sene de düzenlenmeyecek olması bu düşüncemi kuvvetlendirdi açıkçası.

2 Beğeni

Yarışlar ticari kaygılarla yapılıyor ve eğer sponsor olmazsa yarış da olmuyor maalesef. Aslında koşuculardan ziyade sponsorlar hangi yarışı istiyor durumu gerçekleşiyor. Biz de hangi sponsorun yarışa kayıt olalım diye düşünüyoruz :face_with_monocle:

6 Beğeni