Aladağlar Sky Trail 2019

Merhabalar, Aladağlar yarışının normal tarihi bu sene kurban bayramına denk geliyor ve henüz kayıtlar açılmadı. Bu yarışın ne zaman yapılacağına dair herhangi bir duyumu, bilgisi olan var mı ? Argeusu 1 ay önce aradığımda tarih net değil valilikle görüşüyoruz demişlerdi ama henüz bir ses çıkmadı.

1 Like

merhaba, telefonla görüştüm argeus ile, dediğiniz gibi bayrama denk geliyor olması nedeni ile yeni tarih üzerinde çalışıyorlarmış. beklemediyim.:slight_smile:

1 Like

Yarışa çok bir süre kalmadı ancak henüz resmi bir bilgi yok. Parkurun değiştiği 60k lık yeni bir parkurun oluşturulduğu söyleniyor. Bilgisi olan var mı ?

0 Likes

3 hafta önce Strava sayfasında yeni rota üzerine çalıştıklarını yazmışlar Tankut. Belki rotayı netleştirmek için havanın ısınıp az da olsa karların erimesini bekliyorlardır. Bende sabırsızlıkla bekliyorum açıklanmasını.

0 Likes

Sağolasın Mehmet, tarihler uyarsa sonunda bir yarışta beraber oluruz belki :sweat_smile:

1 Like

Bugün Argeusla konuştum ve bu yıl yarışın yapılmayacağını birkaç gün içerisinde iptal duyurusunun yapılacağını söylediler.

0 Likes