Aladağlar Sky İçin Öneri

Herkese merhabalar. Bir konuda fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Koşmaya geçen sene Ağustos ayında başlamıştım ve sadece 4 antrenmanla Cappadocia 30k parkurunu koşmuştum. Bu sene de İzmir Şirince’de Zeytin Koşularında 35k parkurunu ve son olarakta İznik Ultra 50k(son 10km’sinde sakatlığımdan dolayı bıraktım) koştum. Şu an katılmak istediğim bir koşu var; Aladağlar 45k. Ama bitiremeyeceğime dair endişelerim var, parkuru ve yapılan irtifayı(3500m) gördükten sonra. Daha önce bu yarışa katılanların düşüncelerini öğrenmek isterim. Sadece 3 yarışa katılmış biri olarak sizce bitirebilir miyim ? Önümde 2 ay gibi bir süre var hazırlanabileceğim, antrenmanlarımı ve beslenmemi düzgün bir şekilde yaptığım taktirde finish’i görür müyüm ?

1 Beğeni

Oncelikle yarışın kabul edilme koşullarını sağlamalısın. Anlattığın kadarıyla şartlara uygun değilsin.

3 tane şart aranıyo ve bu şartlardan en az birini yerine getirilme şartı var. Bende 2. şartı sağlamış durumdayım. @singer26

Kusura bakmayın, haklısınız. Yanılmanın sebebi geçen seneki kuralların aynısı olduğunu düşünmem. Elbette iyi bir hazırlıkla yarışı bitirebilirsiniz. Ama bu kadar erken zorlamak sizi sakatlığa götürecektir.