Aladağlar Epic Trail 2024

Alakasız kişilere finisher yeleği verilmesi kanınıza dokundu. Ama aynı samimiyeti alakasız kişilere indirim hakkı verilmesi noktasında göremedik. Bu tutarsızlığa gönderme yapmıştım…

Finisher yeleği ile indirim kodunu aynı şekilde değerlendirmek, başka bir konudaki düşüncelerden dolayı hırslanıp burada gönderme yapmanız ilginç iki davranış olmuş. İndirim kodu ya da bedava kayıt alakalı-alakasız kişilere organizatör ya da sponsorların takdirinde verilebilir.
Finisher=Bitiren yeleği varsa tabi ki de sadece bitirenlere verilecek, çekilişle koşmayan belki de kayıt bile olmayacak kişiye bitiren ödülü verilmesi bu işin doğasına aykırı zaten…

5 Beğeni

Daha ortada pek bir şey yokken, her şey çok yeniyken, iki gündür bu etkinlik neden yerden yere vuruluyor hiçbir anlam veremedim doğrusu.

2 Beğeni

Hocam, adamlar çekilişle finisher yeleği veriyor. Benim bildiğim finisher yeleği sadece yarışı bitirenlere verilir. Yani bu yeleğin amacı kişinin yarışı bitirdiğine dair bir hatıra elde etmesi olarak düşünüyorum.

Peki bu noktada bu yelek yarışı bitirip bitirmeyeceği şüpheli birisine çekiliş adı altında verilince ne oluyor gibi bir soru geliyor. Onunda cevabı kısa ve basit. Bu arkadaş “yarışı bitirmediği halde yarışı bitirdiğine dair bir yelek sahibi” oluyor.

Yani çekiliş düzenleyerek, sırf 3-5 takipçi ve etkileşim kasabilmek için, bitiren sertifikası, 1-2-3. madalyası, şampiyon kupası, itra puanı veya bir grup kişilere ücret indirimi gibi alakasız uygulamalardan bir farkı yok.

Sizce bir organizasyonun eleştirilmesi için daha ne yapması lazım? Mesela sizin için neler anlamlı ?

2 Beğeni

Benim yorumum çekiliş konusu üzerine gelen yorumlardan öncesi içindi.
Çekiliş olayı tuz biber ekti malesef. :smiley:

2 Beğeni

Ben yanlış anlamışım, kusura bakmayın, iyi forumlar.

2 Beğeni

'Yerden yere vurmak ’ gibi bir durum veya amaç yok :slight_smile: Zaten bu organizatör dediğimiz insanlar çoğumuzun arkadaşı , forum dışında da konuştuğumuz görüştüğümüz insanlar.Amaç " forum" kavramının amacına uygun olarak karşılaştığımız yeni durumlar ( mesela çekilişle finisher vermek, tüm şartları karşılamasına rağmen instagram hesabı yok diye kayıt olamamak vb.) hakkında farklı kafaların fikirlerini öğrenmek.Gerçi genelde hep aynı insanlar fikirlerini paylaşıyor ama olsun!

6 Beğeni