Akıllı Oyuncaklar, Pahalı Ekipmanlar vs Asgari Ekipman ile İçgüdüsel Koşu

Garmin kullananlar daha iyi bilir ama garmin gibi saatin kendi platformunda antrenmanlara ait veriler vardır,paylaşım veya özet rapor da mevcuttur.Garmin connect yada adı neyse sayfasına login olarak bakın.
Garminciler siz nereden görüyorsunuz, telefondaki garmin uygulamanızdan da görürsünüz.

Yine ısınma, soğuma,interval, mesafe veya kalp odaklı eşik değerleri ile program oluşturabilirsiniz.

Bir de koşu öncesi, sırası, sonrası ile kolu tekniğine dair şeyleri yaz döneminde öğrenmiş,kendi başına yapıyor olması gerekir.Ki bence antrenörler koşucunun nefesini bile hissetmeli.Eşim özel ders alırken ben arkadan izlemiş ve ilk çıkışımda (ehliyet var) kaldırıma çıkıyordum.Kısaca tüm mesele koşmak, uzaktan ölçmek de olmayabilir.

1 Beğeni

Hobi amaçlı koşuyorum.Ama iyi koşuyorum ,Pahalı ekipman ve akıllı oyuncaklarıda seviyorum.Gelişim durumumu takip etmekte faydalı buluyorum.Ama unutmayınız kimse kimseye koş diye silah dayamıyor.Kendi kararlarımız ile koşuyoruz yani ister içgüdü ile koşun ister teknolojik yeniliklerle hiç problem yok .Yapabildiğiniz sürece eğlendiğiniz sürece koşun en azından ben öğle yapıyorum .Fakat şuda bir gerçek siz geliştikçe parkurlarınızda değişecek ve değişik parkurlar sizi daha dayanıklı ve teknik ekipmanlara zorlayacak .Bu durumdan kaçış yok

3 Beğeni

teşekkürler yanıtınız için , evet şu an okullar açılana kadar formu ve drilleri tek başına yapacak hale getirmeye çalışıyoruz. Sonrası çokça genetik müsaitlik ve çalışma artık

1 Beğeni

Örnek olarak şurada dursun, akıllı cihazımızın özelliklerinden bilmediklerimiz olabilir.

Kendi adıma diyebilirim ki bazı güncellemeler, kılavuzda yazanlardan habersiz olmak da içgüdüsel koşuya yaklaşmak gibi, saatimin geri sayma özelliğini yıllar sonra öğrendim.

2 Beğeni

teşekkürler , bir süre kılavuz , hoca istekleri , youtube incelemeleri gibi araştırmalara vakit harcayacağım

1 Beğeni