Adidas Ultraboost Parley LTD Rezaleti

Eşimin ayakkabısı 162K’de bu hale geldi.
Sürtme, darbeye bağlı açılmış diye geri gönderdiler.
Her koşuda beraberdik, darbe, sürtme filan da yok ha. Günlük de giyilmedi.
Eşim beyaz bu çok kir gösterir diye yağmurda bile giymedi bu ayakkabıyı.
Adidas Ultraboost alırken aklınızda olsun.
Hayatımızda ilk kez bir ayakkabıyı “pahalı lan bu ayakkabı, olmaması lazım böyle şey” diye utana sıkıla garantiden geri gönderdik. Başımıza gelene bak.
Eskişehir Hamamyolu’na ayakkabı tamircisine götürecez artık Ultraboost’u. Ahaha.
Annem burada olsa tığ ile oyalardı dandik ayakkabılarını gerçi.
Ben 2-3 Eşim 2 Çift koşu ayakkabısı alıyoruz belki de senede.
Bizi kaybettin Adidas. Byeee.

1 Beğeni

Az önce şikayetvar sitesinde görüp aradılar.

Arkadaşlar incelemiş, sonuç bu, isterseniz devlet kurumlarına başvurun deyip kapattılar.

Örgüde yırtık yok, kopma yok, örgü bildiğiniz söküldü.

Anlatamadım bile telefonda. Yok diyor. Sonuç bu.

1 Beğeni

Kesinlikle e-Devletten fotoğrafları ve adidasın yanıtını ekleyip tüketici hakem heyetine başvurun.Adidas duramo ve galaxy gibi görece uygun ayakkabıları alıyordum.Bu ayakkabılar salon vitrinine konulmayacagına gore daha sağlam olması beklenir, öylede olmalı.

2 Beğeni

Başvuruyu yaptım, faturayı ve gelen cevabı yükledim, ayakkabının fotoğrafını yükleme gibi bir durum yok.

Tüketici hakem heyeti benden ayakkabıları ister herhalde diye düşünüyorum :slight_smile:
Yoksa ben mi gidip götürmeliyim?

Nasıl olacak ki gidişat?

Tüketici Hakem heyetleri ikinci aşamada ayakkabıyı isteyecek sizden. Şu an hazırlamış olduğunuz evrak işlemlerinin neticelenmesi en iyi ihtimalle 3 ay sürecek. O sürenin sonunda telefonunuza mesaj gelecek, ayakkabıyı teslim edeceğiniz kurumun neresi olduğu yazacak o mesajda. O aşamada da yaklaşık 1-2 haftalık bir süreçten sonra değişim talimatı verilecek firmaya.

2 Beğeni

Çok teşekkürler :slight_smile:

Gelişme olursa yazarım.

Vallahi parasında değilim, sinir ettiler.
İlk kez inadına uğraşıyorum böyle bir şeyle.
Gerçi hiçbir firmada da gerek duymadım bu zamana kadar.
Adidas’sın sen ya, bu da Ultra Boost.
İnternette aratıp yazılanları gördükçe anlıyorum, herkesi kullanıcı hatası diyerek tüketici haklarına yönlendiriyorlarmış.
Müşteriye davranışa bak.

1 Beğeni

Ben aynı sorunu columbia da yaşadım.
Dağ bayır koşmadım çok para verdim diye. Ama genede ayakkabı yan fileleri gitti. Taban on numara file waterproof formatında. İnceleye aldılar 1 ay sonra kullıcı hatası dediler. Bnde ilçe kaymakamlıklarda tüketici heyetleri var başvurdum. Bir heyetin karşısına çıktım. Uzaktan baktılar. Benim suçumun oöduğunu söyleyip gönderrdiler. Şans işi biraz

1 Beğeni