7 Nisan 2019 Vodafone İstanbul yarı maratonu

Merhaba arkadaşlar. 5 gün kaldı. Yarışı dört gözle bekleyeneler, rekor denemesi düşünenler, ilk defa katılacaklar (ben😀), daha önce katılanlar, katılmak isteyip katılamayanlar buyrun bakalım. Neler diyeceksiniz.
Ben ilk defa katılacam 10k koşacam. Üsküdar çiçekçi’den marmaraya binip tüm merdivenleri yürüyerek çıkmayı, böylece biraz ısınmayı da düşünüyorum😄. Zemin düz ve hava iyi olacağı için hedefim 55dak. da bitirmek. Yarın interval, cuma da hafif tempo bi 10k yapmayı düşünüyorum.
Katılacak herkese başarılar dilerim şimdiden.

1 Beğeni

Merhaba. Yarışa katılacak herkese başarılar dilerim. Umarım keyifli bir gün geçirirsiniz.

Malesef ben bu yıl katılamıyorum ama geçmiş yıllardan aktarabileceğim kadarıyla muhteşem bir organizasyon olacaktır. En iyi sürenizi koşmak için en uygun parkur olduğunu düşünüyorum.

Tek olumsuzluk rüzgar olabilir ama bunu dert etmeyin, yarış biter bitmez üstünüzü değiştirin yeter. Bitiş noktası açık bir alan olduğu için muhakkak rüzgarlı olacaktır, boş bulunmayın derim.

@oneway 10K Yarışı için son koşu olarak 30 - 40 dakikalık hafif veya maraton hızında koşular yapmayı tercih ediyorum. Böylece yarışa daha fazla güç toplayarak girebiliyorum. Herkesin ihtiyacı farklıdır elbet.

1 Beğeni