45 no sıfır kalenji kiprun ks500 koşu ayakkabısı

Herkese öncelikle merhabalar, satın almış olduğum 45 numara Kalenji Kiprun KS-500 Modeli maalesef bana denk gelmedi. Yeni bir model almak istiyorum ve buradan gelecek parayla beraber alacağım, tabi karşı tarafın da işini görmesi adına makul bir ücrete vereceğim. 750 lira olan bu ayakkayı 400 liraya vermeyi düşünüyorum. Ürün sıfırdır hiç giyilmedi etiketi üzerinde. İlgilenen olursa iletişime geçebiliriz, ürün fotoğraflarını da aşağıya bırakıyorum, iyi forumlar :slight_smile:

1 Beğeni

İade koşullarına bakıp iadeyi de düşüneblirsiniz.
(60 gün)
https://www.decathlon.com.tr/landing/iade-degisim/_/R-a-iade-degisim

2 Beğeni

Farklı bir durumum mevcut o yüzden iade etme şansım yok maalesef ama teşekkür ederim tavsiyeniz için :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar, ayakkabılar duruyor mu acaba

Merhaba ürün hala satlikmi durumu nedir

Selamlar,

Kiprun ks500 düşünenler, özellikle yeni başlayanlar bence rotasyonda rahatlıkla kullanabilir. 740 km oldu resimde görünen arka kısmındaki ufak açılma dışında hiçbir sorun olmadı. Uzun zaman daha rotasyonda kullanabileceğime eminim. Dayanıklı fakat bir tık ağır ve tabanı çok yumuşak değil. (Fakat bu ağırlık -en azından benim için- skechers max cushion’da yaşadığım kabus kadar katlanılmaz derecede değil).

Geçen gün ks900 modelini Dechatlonda deneme şansım oldu. Ks900 çok daha hafif ve iyi bir tabanı var.

1 Beğeni