42. N Kolay İstanbul Maratonu 03:59:59 Hikayem

Tebrikler. Benim gibi bir çok kişinin hayal edemeyeceği derece

2 Beğeni

İyi günler dilerim. İnanın bana kolay olmadı ama inandım.
*Para almadan halkı spora teşvik için çok fazla koşu grubu var. Ben BeyFit-RUN (Pandemiden önce her pazartesi saat 19:45’te Beylikdüzü Yaşam Vadisi) ile koşuya başladım. Bir koşu grubu ile koşmanız çok ama çok önemli. Cem hocamız hiçbir ücret almadan (Kendisi aynı zamanda Adım Adım antrenörü) bize, bana çok şey öğretti. Sağ olsun.
*BeyFit-RUN sayesinde çok ama çok iyi koşucularla tanıştım. Maratonu 02:45 ile bitirenler, Kapadokya ultra da 2.olanlar, vs.Tanıştığım hiçbir koşucu da benden para istemeden yardımcı oldular.
*Bir çekirge, bir amatör, bir çaylak olarak koşmadan koşamazsın cümlesini kendime ilke edindim öyleki Ekim ayında 350 kilometre koşmuşum.
Her şey inanmakla başlıyor. Çok teşekkürler.
Grubumuz BeyFit-RUN’ın fotoğrafı

7 Beğeni

Güzel anlatim tebrik ederim

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim.
Şimdi tekrar yazıyı okudum, son 7 kilometre gerçekten çok zorlayıcı olmuştu benim için. Sol bacaktaki kasık ağrısı var olan sakatlığın belkide uyarısıydı. Bilemiyorum. Yazmak bu nedenle güzel. Aradan geçen 2 ayın ardından kasık ağrım ve şuan durumumu karşılaştırınca bir bağ kurmuyorum desem yalan söylemiş olurum. Unutmuştum. İyi oldu tekrar yazıyı okuduğun.

1 Beğeni

Tebrikler, büyük başarı… yazınız da çok güzel, çok motive edici, keyifle okudum.

2 Beğeni