400 Metre Koşu Askeriye

iyi günler Msü mülakatına 8.5 hafta gibi bir süre kaldı 400 metre 60 saniye tam puan ve 5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum kas kütlem var fakat genetik itibariylede yavaş bir yapıya sahibin 75 saniyede koşuyorum nasıl 60 saniyeye çekerim

1 Beğeni

öncelikle çok teşekkürler önerinizi çok beğendim uyguladım az önce 100 metreleri 15 saniyede geçebiliyorum benim sorunum süratimi sürdürmekte anlaşılan daha hızlı olup daha dayanıklı olmam gerek verdiğiniz antrenman çok iyiydi

Bence 100m 15 saniye yerine 14 saye yapsın vicudu 15 saniyeye alışırsa 4 tane peş peş bağlıyamaz

1 Beğeni

enteresan bir şekilde idmanlara 1 aydan daha uzun süre önce başladım ama 10 gün içinde ani bir gelişim kaydettim şu an problemim ilk 100 metreyi çok kötü koşuyor olmam ve diğer 100 metreleri yeterli hıza çok yakın koşmam ucu ucuna diyebilirim 100 metre koşularına başladım çıkışımı geliştirmem gerek

Sevgili hocam, bu konuda ki durumun aynısı bende de var. Dediğiniz antrenmanı yapmak istiyorum fakat telefon uygulaması olarak interval çalışabişeceğim ayarlama yapabileceğim bi uygulama bulamadım bu konuda yardımcı olur musunuz? Eğer sesli bildirim yapabilen bir uygulama olursa çok daha iyi olur çünkü o tempoda koşarken telefona bakması çok zor oluyor

@Anadolu, android telefon için söylüyorum, google play’de interval yaz, yüzbin’den fazla indirilen birsürü program var. Sonrası deneme yanılma.Koşuforum’a hoşgeldin.Eğer pistte koşuyorsan 400m, 200m vs belli.Şuradaki saatlerde tekrarlı antreman özelliği olanlara ve yorumlara bakabilirsin.

hoşbuldum cevap için teşekkür ederim dikkate alcam

1 Beğeni

Önemli olan şeylerden bir tanesi de askeri mülakat 400 metre koşu ya hazırlanmak aslında.