2023 Koşu Takvimi (iPhone ve Android Takvim ile abone olunabilir formatta)

Merhaba arkadaşlar,

İki yıl aradan ve bin bir badireden sonra 4. Geleneksel koşu takvimine hoş geldiniz :slight_smile:

Internette benzer bir kaynak bulamadığım için çoğunlukla yurtiçi ve bir kısmı yurtdışı olmak üzere 188 yarışın isimlerini, tarihlerin, yerlerini ve linklerini içeren bir takvim oluşturdum. Aşağıdaki linklere tek tıkla takvime abone olabilirsiniz. Ancak tavsiyem önce takvim uygulamasında “2023 Koşu Etkinlikleri” adı ile yeni bir takvim oluşturmanız zira ana takviminize kaydederseniz göze biraz kalabalık görünebilir veya ileride silmek isterseniz tek tek uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama kendine özel bir takvim olunca daha hassas ayarlar yapabilirsiniz.

1. Iphone için: https://calendar.google.com/calendar/ical/8e5482422e6b2dd1d7e524acd67ed572e6d38abf67a2aa7136d6195de48882c5%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

2. Android için: 2023 Yarış Takvimi

Takvimle ilgili olarak;

1. Takvim herkese açıktır.
  2. Tüm yarışların başlangıç tarihini yazdım. Dileyen bitiş tarihlerini değiştirebilir
  3. Başlangıç saatlerini varsayılan olarak 09:00 belirledim. İmkanı olan gerçek saatleri yazsa çok daha iyi olur tabi.
  4. Her yarışın bilgi notunda yarışla ilgili sayfaya gidecek bir link ekledim.

Yeni yılda sakatlık olmaksızın koşu hedeflerinize ulaşmanız dileklerimle…

21 Beğeni

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş

3 Beğeni

Emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.

1 Beğeni