2020 Koşu Takvimi (iPhone ve Android Takvim ile abone olunabilir formatta)

Merhaba arkadaşlar,

1. Geleneksel koşu takvimine hoş geldiniz :slight_smile:

Internette benzer bir kaynak bulamadığım için çoğunlukla yurtiçi ve bir kısmı yurtdışı olmak üzere yaklaşık 450 yarışın isimlerini, tarihlerin, yerlerini ve linklerini içeren bir takvim oluşturdum. Aşağıdaki linklere tek tıkla takvime abone olabilirsiniz.

1. Iphone için: webcal://p28-caldav.icloud.com/published/2/AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKBrt8rQaVroV24pVTQGJU0bWdBPDpoU8ueN-h5M_qEeK01rYkg4G0MDOGL6eJtBQMqQYFLhXqKhlQQz2H-99EU

2. Android için: https://calendar.google.com/calendar?cid=OHJjaTVrNDc3dmxxcGtvbzdjMnJxdG9jNTRAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ

Takvimle ilgili olarak;

1. Takvim herkese açıktır.
  2. Tüm yarışların başlangıç tarihini yazdım. Dileyen bitiş tarihlerini değiştirebilir
  3. Başlangıç saatlerini varsayılan olarak 09:00 belirledim. İmkanı olan gerçek saatleri yazsa çok daha iyi olur tabi.
  4. Her yarışın bilgi notunda yarışla ilgili sayfaya gidecek bir link ekledim.
  5. Yarış tarihleri henüz belli olmayanları ise 2019’da hangi ayda yapılmışsa o ayın birinci gününe ekledim. Onlar da belli oldukça elbirliğiyle düzeltirsek harika olur.

Not: Apple Takvim, iOS’un getirdiği kısıtlamalardan dolayı ortak bir şekilde düzenlenemiyor, sadece görüntülenebiliyor ancak google takvim üzerinden düzenleme yaptığınızda herkes görebilir.

Yeni yılda sakatlık olmaksızın koşu hedeflerinize ulaşmanız dileklerimle…

14 Beğeni

Linkte problem olabilir mi? Tüm yarışlar iptal/erteleme yapınca kaldırdınız mı takvimi acaba?

Sayfa boş geliyor kontrol edin ısterseniz

Takvimlerde sorun yok. Başka bir cihazda tekrar deneyin isterseniz.