2019 Koşu Takvimi (Google veya Apple Takvim ile abone olunabilir formatta)

Merhaba,

Geçen yıl da hazırladığım yurtiçi ve yurtdışı yarışlarını içeren 400 küsürlük bu takvime aşağıdaki ilgili linklere tıklayarak rahatlıkla abone olabilirsiniz. Gece uykum kaçınca bir kaç saatte bir araya getirdiğim için yapmış olabileceğim hatalardan dolayı şimdiden affınıza sığınırım :slight_smile: Düzeltmeler için buradan benle iletişim kurabilirsiniz.

Google Takvim için Tıklayın.

Apple Takvim için Tıklayın.: webcal://p28-calendars.icloud.com/published/2/MTAwMTk1NTg4NjExMDAxOd-wEbEiStLyYWiHvBC77Vpua8rswzV2sd-fI6eDCIv4NPpMC70N2KraOei_1gR3DK0kN6rACdur9XL7My1tCJw

Takvimle ilgili olarak;

1. Takvim herkese açıktır.
  2. Tüm yarışların sadece başlangıç tarihini yazdım. Dileyen bitiş tarihlerini değiştirebilir
  3. Başlangıç saatlerini varsayılan olarak 09:00 belirledim. İmkanı olan gerçek saatleri yazsa çok daha iyi olur tabi.
  4. Her yarışın bilgi notunda yarışla ilgili sayfaya gidecek bir link ekledim.
  5. Yarış tarihleri henüz belli olmayanları ise 2017’de hangi ayda yapılmışsa o ayın birinci gününe ekledim. Onlar da belli oldukça elbirliğiyle düzeltirsek harika olur.

Not: Apple Takvim, iOS’un getirdiği kısıtlamalardan dolayı ortak bir şekilde düzenlenemiyor ancak google takvim üzerinden düzenleme yaptığınızda herkes görebilir.

14 Beğeni

Çok güzel ve yararlı olmuş. Direk takvimime ekledim. Emeğine sağlık @hsnkts

1 Beğeni

Merhaba
Apple takvimine erişemiyorum. Kontrol eder misin? Çalışman için tebrik ederim.

Nasıl bir hata veriyor?

hem cepten hemde pcden tıklama yapılmıyor.

Apple takvime tıklama yapılmıyor.

Evet şimdi kontrol ettim de dediğiniz gibi tıklanmıyor. Ama yazıdaki linki kopyalayıp safari adres çubuğuna yapıştırıp adrese gidince takvime aktarıyor. Şimdilik bu yöntemle idare edelim.

müthiş olmuş eline koluna emegine sağlık…çok çok teşekkür ederim…
iyi koşular :wink:

1 Beğeni

Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş. Çok emek harcamışsınız.

1 Beğeni

Elinize emeğinize sağlık.

1 Beğeni

Süper olmuş. Emeğinize sağlık

1 Beğeni

Çok teşekkürler elinize sağlık

1 Beğeni

Çok güzel olmuş. Teşekkürler.

1 Beğeni

Hocam Apple takvime eklendi ama google takvime eklenmiyor. Google hesap açılıyor giriş yapılıyor. Ama koşuları eklemiyor.

Bilgisayardan deneyin bir de.

1 Beğeni

Ben bilgisayardan sorunsuzca ekledim. Google takvimde ayrı bir takvim sekmesi olarak ekliyor, o sekmenin işaretlenmiş olmasına dikkat edin bir de.

1 Beğeni

Hocam oldu. Çok teşekkürler harika olmuş ellerinize sağlık :+1::pray:

1 Beğeni

Elinize sağlık harika olmuş :grinning:

1 Beğeni

Valla süper olmuş :slight_smile: eline emeğine sağlık

1 Beğeni

çok emek vermişsiniz, ellerinize sağlık. ios için indirdim takvime kaydettim, işim çok kolaylaştı. teşekkür ederim.

1 Beğeni