2018 Koşu Takvimi (Google veya Apple Takvim ile abone olunabilir formatta)

Merhaba,

İnternette çok araştırdım ancak telefon takvimlerine entegre olacak formatta bir koşu takvimi bulamadım ve ben de bir iki saatimi ayırıp böyle birşey hazırladım. Umarım planlamalarınızda etkili olur.

Takvimle ilgili olarak;

Takvim herkese açıktır.
Tüm yarışların sadece başlangıç tarihini yazdım. Dileyen bitiş tarihlerini değiştirebilir
Başlangıç saatlerini varsayılan olarak 09:00 belirledim. İmkanı olan gerçek saatleri yazsa çok daha iyi olur tabi.
Her yarışın bilgi notunda yarışla ilgili sayfaya gidecek bir link ekledim.
Yarış tarihleri henüz belli olmayanları ise 2017’de hangi ayda yapılmışsa o ayın birinci gününe ekledim. Onlar da belli oldukça elbirliğiyle düzeltirsek harika olur.

Kaynak: https://runbursa.com/yaristakvimi2018/

Apple kullanıcıları için: webcal://p28-calendars.icloud.com/published/2/10iy2CpeCCfyBZX6ylJ7qS3EsQwz9INHYGEQy2itwR-5vLY2XtT5lXVNLwRtkslpBsa9_pY4_13EiRqym74-krHHtsyHn99N1GOfV1XRvzo

Android kullanıcıları için: https://calendar.google.com/calendar/ical/63baqiulufagck1ehbe0d03u3c%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

17 Beğeni

Teşekkürler çok başarılı.

1 Beğeni

Hocam çok teşekkürler. Emeğine sağlık.

1 Beğeni

Çok faydalı bir şey olmuş. Çok teşekkürler. :smiley:

1 Beğeni

Bunu denedim ama Apple Takvimi üzerinde hiç bir müdahale yapamadım. Bu takvimi herkes düzeltebilir şeklinde bir izin mi vermeniz gerekiyor acaba?

Herkese açık yapınca otomatik olarak herkes düzenleyebilir diye düşünmüştüm ama maalesef şimdilik sadece Google’da düzenleyebilirsiniz. Tekrar baktım da Apple ekosistemi biraz daha kapalı olduğu için sadece salt okunur izni var.

1 Beğeni

Eyvallah, bu hali bile yeter de artar. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler.

1 Beğeni

O kadar iyi oldu ki Apple Calender’dan direk yarışları görmek.
Ellerine sağlık.

1 Beğeni

Elinize sağlık, çok faydalı olmuş teşekkürler

1 Beğeni

teşekkürler @hsnkts çok iyi oldu bu

1 Beğeni

@hsnkts Ellerinize sağlık. Harika olmuş gerçekten…

1 Beğeni

Çok çok faydalı olmuş. Ellerinize sağlık.

1 Beğeni

Elinize sağlık, teşekkürler.

1 Beğeni

Emeğinize sağlık, süper.

1 Beğeni

Takvimi Apple a nasıl entegre ediyoruz.

Apple kullanıcıları için: webcal://p28-calendars.icloud.com/published/2/10iy2CpeCCfyBZX6ylJ7qS3EsQwz9INHYGEQy2itwR-5vLY2XtT5lXVNLwRtkslpBsa9_pY4_13EiRqym74-krHHtsyHn99N1GOfV1XRvzo

Android kullanıcıları için: https://calendar.google.com/calendar/ical/63baqiulufagck1ehbe0d03u3c%40group.calendar.google.com/public/basic.ics86

Bu linklerden birine bir iphone, iPad,macbook veya iMac üzerinden tıklayın ve ekranınıza gelen talebi kabul edin. Daha sonra takvim uygulamanızda takvimler bölümünde görebilirsiniz. Bağlantı hızınıza bağlı olarak 5-30 saniye arası sonra takviminizde tüm yarışları göreceksiniz.

3 Beğeni

Çok geride kalmış konu. Olmaz. Böyle güzel bir iş daha çok göz önünde olmalı.

Yalnız hemencecik çok alıştım. 2019da da isterim ben :smile:

3 Beğeni

Kütahya 30 Ağustos Zafer Bayramı Koşusu - 1 Ağustos
İzmir 19 Mayıs Koşusu - 1 Mayıs
Tariihlerinde gözüküyor bende. (Mac version)
Yanlışlık olabilir mi?

Takvimi hazırladığımda bir kısım yarışların detayları belli değildi. Dolayısıyla ben de önceki sene hangi ayda yapılmış ise o ayın birinci gününe ekledim. Böylece ilgilenen detaylı araştırıp tam tarihi görebilir.
Sizin dediğiniz iki yarışın isimlerinde tarih var ancak bizim ülkede hiç belli olmaz :slight_smile: resmi olarak açıklandığı zaman siz düzeltirseniz sevinirim.

Biz herhangi bir müdahalede bulunamıyoruz sanırım. Ya da ben bulamamış da olabilirim.