[Satılık] Garmin Fenix 7x Sapphire Solar 23.500₺

Arkadaşlar herkese merhaba…Koşucu değilim açık su yüzücüsüyüm Garmin Fenix 7x Sapphire solar satiyorum.İzmir de yaşıyorum ilgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir bir suredir foruma kayit olmadan bazı konular hakkında bilgi ediniyordum güzel bir sporcu ortamı oluşmuş tebrik ediyorum. Saatten biraz bahsediyim sıfır sorun çizik deforme yok calismayan özellik yok, Türkiye den alınmıştır ve faturalidir.(3x dış ekran koruma silikonu,3x cam koruma filmi ,10x siyah şarj soketi koruma silikonu,type-C orjinal şarj,USB çin malı sarj, kutu evrakllari ve Orjinalinin dışında 4 farklı renk kordon(yeşil,turuncu,beyaz,sarı 26mm. İle birlikte verecegim)izmir de yaşayan temiz düzgün bir arkadastan almıştım bende 2 aydır falan kullaniyorum ancak çok çok fazla özelliği var bana fazla geldi 920xt modelini uzun zamandır takip ediyordum burdan da araştırdım ve bugün satin aldım. sizin gibi sporcu güvenilir birilerine gitsin istiyorum site hatrina da hatri sayilir bir indirim yapabilirim. Fiyat olarak 23.5 yaparım İzmir de elden görüp almak isteyen olursa daha memnun olurum.

2 Beğeni

Fotoğraf paylaşmanız mümkün mü acaba. Yeni üye iseniz tek foto paylaşabilirsiniz

İşleniyor: IMG_20240328_163927.jpg…

Sarı sireden şu resmi bulun detaylı bakabilirsiniz