Bulut Diyarında Koşmak - Kaçkar Ultra Yarış Raporu :)

[Turgay’ ın Rintintin ile koşusundan kısa bir kesit :slight_smile: ] Lütfen linke tıklayınız. (https://www.facebook.com/kackarultramarathon/videos/2135590020043651/)

2 Beğeni

selamlar,kaçkar ultra ya bende katılmak istiyorum. daha önce herhngi bir yarış koşmadım. gelecek eylül ayına kadar antreman açığımı kapatırım diye düşünüyorum. benim bir sorum olacak Kaçkarlarda vahşi hayvan saldırı riski var mı? ayı,kurt,domuz…vs gibi hayvanların koşu parkurunda olma ihtimali var mıdır? daha önce böyle bir olay yaşanmış mı?

1 Beğeni

Merhaba, şimdiden keyifli antrenmanlarınız olsun, oldukça vakit var, düzenli antrenman ve de aktif yaşam ile olmayacak bir şey yok, imkansız değil ancak özverili davranmak lazım. Vahşi hayvandan kastımız nedir? Ne zaman doğada olsak her daim bizlerden kaçan canlılar görüyoruz. Bence Dünyanın en mükemmel canlısı insan yanında en zararlı ve vahşi canlı yine insan, dolayısıyla iki ayaklılara doğada daha temkinli yaklaşmakta fayda var. Doğadaki ayak seslerimizden etkilenen bu sağduyulu canlılar, doğadaki sayımız artınca kaçacak yer arıyorlar. Sözün özü: Tehlike yoktur, keyifli koşularınız dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni

teşekkür ederim açıklama için…

1 Beğeni

2018 yılında Kaçkar Ultra Maratonu’ nda neler yaşandı? Hepsi de Tamer Günal ve Cem Ersoy’ un hazırladığı videoda! Keyifli seyirler olsun. :slight_smile:

9 Beğeni