Yeni Başlayanlar İçin Orta Bütçeli Koşu Saati Önerisi

Öncelikle merhaba aranızda yeniyim, fakat henüz koşu sporuna başlamadım. 1 yıldan biraz daha uzun bir süredir vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorum. Kısa bir süre önce bu spor için gereken günlük protein miktarını artık tam olarak karşılayamadığıma karar verip bırakma kararı aldım. Koşu sporuna yönelmeyi düşünüyorum, kararlıyım, daha önce bırakmadığım gibi bunu da bırakmam. Koşu için az çok konforlu bir ayakkabı aldım fakat saat de alacağım.

Saati bursumla alacağım bu yüzden bütçem 450TL (kaliteli bir şeyse 550TL’ye esnetebilirim) anladığım kadarıyla düşük bir rakam bu konu için ama Amazfit Bip ve Amazfit Pace gibi modelleri görüp belki vardır diye umutlandım. Benzer konular gördüm fakat benim bütçemin çoook çok üstünde öneriler yapılmış. Siz tecrübelierden yardım ve yorum almak istedim, konuyu okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim.

2 Beğeni

http:https://kosuforum.com/t/geonaute-onmove-220-gps-kosu-saati-incelemesi/3684

2 Beğeni

Emek verip cevapladığınız için çok teşekkür ederim fakat ben şu anda denize kıyısı olan "yollarını bilmediğim ilçeler"de amatör olarak, önceden Google Mapste belirlediğim rotada koşuyor, deniz kenarında bitirip yüzüyorum. Yolları bilmediğim için ve telefonu elime almak istemediğim için benim de radarıma giren onMove 220den vazgeçtim, sanırım Amazfit Pace veya Bip alacağım, forumda da öneren gördüm. Emeğiniz için tekrardan çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

http:https://kosuforum.com/t/xiaomi-amazfit-stratos-pace-2-inceleme/3774?u=melih
Garmin 735xt ye büyük ölçüde karar vermişken Erol beyin incelemesi beni etkiledi ve ürünü aldım.
İnanın beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır. İkinci elini eğer bulabilirseniz kaçırmayın derim.

2 Beğeni

Öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Daha sosyal bir kişilik olma, bilgisayarın başına tıkılmama yolunda kendimi hep ileriye atmaya çalışmışımdır, vücut geliştirmeye başlama amacım zaten kondisyonumdu fakat 1 yıl gibi bir sürede bu sporun bana göre olmadığına karar verdim. Verdiğim emekten dolayı pişman değilim spor spordur. Koşuda ise profesyonel bir amacım yok 5000-10000 metre bandında kondisyonumu en iyi seviyeye çıkartıp çevikliğimi ve kondisyonumu yükseltmek istiyorum. Ayrıca zaten “Street Workout” denilen sisteme de ilgim var, bu sayede bir takım fiziksel egzersizleri kullanarak bacaklarımı kuvvetlendirebileceğimi düşünüyorum. Yanıtınız ve önerileriniz için tekrardan teşekkür ediyorum. Yulaf ve lor peyniri favorilerimdir :slight_smile:

1 Beğeni