Wings For Life World Run

Merhaba, omurilik zedelenmesi yaşayanlar için bağış toplayan, bu sene 6 Mayıs 2018 öğlen 14:00 saati itibari ile başlayacak Wings For Life World Run yarışının güzargahı İzmir Lozan kapısından Foça istikametine 100kilometredir. İzmir, Mavibahçe’de stand görevlisi benim, yarışa anlık kayıtta yapabiliyorum. Sınırlı avmnin kampanyası da mevcut 75liralık alışverişe 1 kayıt hakkı kazanıyorsunuz. Kayıtın ikinci gününde 100 kişiye yaklaştık forum sakinlerinin dikkatine :slight_smile:

Ayrıntılı bilgi: www.wingsforlifeworldrun.com

4 Beğeni

Samet selam. Pazartesi 19:00 itibarıyla Mavibahçe’ye geleceğim. Nereden ulaşabilirim sana?

Mavibahçe’nin meydanında zaten beyaz çadır ile standımız var direk oraya gelebilirsiniz 5 Mayıs’a kadar her gün sabah 11 akşam 10 a kadar buradayız. 19:00’da benim mesaim bitiyor bugün biraz oyalanırım yine buralarda ama ben olmasam dahi diğer arkadaşım yardımcı olur adımı söylediğiniz zaman.

Tamam sağol Samet. Mavibahçedeki herhangi bir mağazadan yapacağım 75 tl. tutarındaki alışverişin faturasını ibraz etmem yeterli değil mi?