Ultra/Trail Running Camp

Bir trail camp organizasyonu hayal ediyorum.

Bir dağ yamacında bir dağ otelinde organize edilen. İsteyen otelin/pansiyonun bahçesine/yakınına çadırını kurmuş isteyen ailesiyle gelmiş.5-10 gün arası bir program. Aladağlar,Tahtalı,Erciyes gibi yarışlardan hemen önce düzenlenen. Yeni başlayanın da kendine yer bulduğu tecrübelilerin de istediğini yapabildiği.Her günü dolu bir program. Yarış beslenmesinden ayakkabı seçimine yıllık planlamadan yarış belirlenmesine her şeyin anlatıldığı. Koşu drilleri ,çapraz antrenmanlar,yokuş aşağı koşu teknikleri,yokuş yukarı koşu teknikleri,baton kullanımı pratiklerinin yapıldığı.Bazı günler sadece yürüyüş/tırmanış faaliyeti olan.Bazı günler ufak yarışlar olan …

Eklenecek çok konu var ama sanırım benim ki sadece hayal :slight_smile:

6 Beğeni

selam serdar,
biz böyle bir kamp düzenlemeyi düşünüyoruz. #erciyesultraskytrail den hemen önce başlayacak. 11 temmuz - 15 temmuz arası. detayları yakında sayfamızda yayınlayacağız.
görüşmek üzere,
atil,

2 Beğeni

Harika haber . :slight_smile: Her hayal bir gün gerçekleşse keşke böyle :slight_smile:
Tek sorun1 önce ki hafta ramazan bayramı tatili . İşyerinden 11-15 Temmuz arası izin almak çok zor olacaktır. Tahminimce kamp sonunu yarışa çakıştırmak düşünülmüş(çok doğru ve güzel düşünülmüş bence ) ama 15 gün izin sorun olacak gibi.Bayram tatili de olsa şirketler iş kaybı olarak baktıkları için olaya sonra ki haftaya genelde izin vermeye nazlanıyorlar. En azından benim şirketimde böyle.

maalesef zaman hepimiz için bir problem… umarım başarılı olur. yarışa bekleriz.