TransGranCanaria 2019 Yarış Raporu

Yine bir yarış raporu ile karşınızdayız…
Cem Ayhan imkansız diye bir şey olmadığının kanlı canlı örneğidir. 2019 için peş peşe çok zorlu yarışları kendine hedef olarak koydu. TransGranCanaria ile perdeler açıldı ve biz de nefesimizi tutarak, izledik… önce koştu, bir zorlu ama çok zorlu yarışı daha geride bıraktı, sonra da içini dışını yarış raporuna döktü… baştan uyaralım… raporu okuduğunuzda TGC’yı koşmuş kadar bitkin düşebilir, elektrolit dengeniz bozulabilir… :sweat_smile::sunglasses: hadi şimdi kahvenizi kapın, arkanıza yaslanın veee linke tıklayın! :point_down:

Sevgilerimizle,
Team Run.BO adına,

15 Beğeni

Yarış öncesi, esnası ve sonrasından ziyade ne kadar güzel bir dille yazılmış bir yazı diye düşündüm. Gerçekten yarış atmosferini yaşamış, Canaria adasında geçici süreliğine de olsa konaklamış gibi hissettim kendimi. Yarış konusu ise bambaşka bir boyut, benim gibi çaylak koşucular için ütopik olarak bile nitelendirilebilir. Yazan elinize koşan ayağınıza sağlık. Nice sonu sağlıkla biten ultralar dilerim.

6 Beğeni

Bizim de keza ayaklarımıza ağrılar girdi okurken… çok teşekkürler geri bildirimin için… yaşasın ultra çılgınlığı! :facepunch::wink:

3 Beğeni

Keyifli güzel bir rapor olmuş, hem kalemine hem ayaklarına sağlık… diğer hedef yarışlarında ve hazırlıklarında başarılar şimdiden.

2 Beğeni