Tavsiye polar vs samsung

İyi günler ben samsung gearfit 2 almak istiyordum bu gün polar g5gps sensörü gördüm onu alıp birde nabız ölcermi alım yoksa samsung u alım önerileriniz nedir

Benim bildigim bilekten olcum nabiz % 100 dogru olmuyor. Nabiz bantlari daha net degerler veriyor diye biliyorum. Ben garmin in nabiz bandini kullaniyorum memnunum. Tavsiye ederim.

Polar G5 Gps gibi bir sensöre ihtiyaç yok. Samsung Gearfit 2 koşuculara pek hitap etmiyor. Şayet koşu için bir cihaz arıyorsanız; aşşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ederim.

http:https://kosuforum.com/t/yeni-saat-ariyorum-tavsiye/3458

http:https://kosuforum.com/t/onmove-500-220-gpsli-saat-inceleme-videosu/3451

1 Beğeni

@bahattincinic @SedatKurtulus teşşekürler polar sensörü mesavryi ve hızı ölçmek için istiyorum samsung u tavsiye etmiyorsanız sensör ve herhangi bir saat veya akıllı bileklik ile tabvsiye edermisiniz saatsizde olabilir

Harici bir sensöre ihtiyaç olmuyor, güncel koşu saatlerinin çoğu ufak yanılmalarla doğru mesafeyi, doğru rotayı ve doğru hızı tespit edebiliyorlar.

Şuan için sanırım giriş seviyesinde, uygun ve stabil bir çözüm https://www.decathlon.com.tr/onmove-220-gps-dijital-saat-id_8374051.html + https://www.decathlon.com.tr/nabiz-olcer-id_8334795.html Çevremde kullananlar var ciddi bir hata yaptığını duymadım.

Daha iyi bir ürün arıyorsan http:https://kosuforum.com/t/yeni-saat-ariyorum-tavsiye/3458?source_topic_id=3588 gönderisinde bu konu uzun zamandır konuşuluyor. Orada bahsi geçen saatleri inceleyebilirsin.